şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir harman markası olan jbl'nin giriş seviyesi kulakiçi kulaklığıdır. üzerindeki tek tuş telefon görüşmesi yapmaya, müzik durdurmaya, ileri ve geri almaya yarar. elimin altında bulunsun diye aldım, beklediğiminden iyi çıktı, buraya yazasım geldi.

  peşin not: bass kökleyip ımzı ımzı diye gezenler okusun ama, hemencecik bok atmasın.

  fiyatı'nın ki 49 tlydi en son, karşılığını gayet iyi veren kulaklıktır. kulağa oturma hissi ve hafifliği gayet güzel. kulakiçi olunca driver zaten küçük 9 mm, minimum frekansı 20 hz, maksimum frekansı 20khz.

  düzgün ekolayzır ayarı yaparsanız gayet doyurucu ve yerinde bass verebiliyor, yüksek seste tizler azcık sıçmaya başlıyor, distort oluyor azcık orada kusur var. mid performansı iyi.

  bu fiyata alınabilecek bulunsun iyi olur denecek kulaklıklardan birisi, tavsiye olunur.

  son not: lan totoş ımzı ımzı yapanlara laf etmişsin sen ne boksun derseniz de, bir bok olduğumdan değil kulağım iyi duyuyor, araştırmayı seviyorum o kadar. ımzı tayfa alınmasın.
 • parasının hakkını (45 tl) sonuna kadar veren küçük, dolgun baslara sahip gayet şık kulaklık.
 • bana en uzun süre dayanan kulaklık.6 ay kullandım 6.ayın sonunda sağ kulak girişi bozuldu.40-50 tl civarında alınacak en iyi kulaklık.
 • az önce test ettiğim kulaklık performans olarak açıkçası beni tatmin etti ancak üzerindeki tuşu telefon açma kapama dışında kullanamadım.
 • bugün aldığım kulaklık, lg g4 kulaklığı ile karşılaştırırsam; baslar biraz daha iyi, dış sesleri daha az duyuyorsunuz(kulakçıkları biraz sert, sanırım ondan dolayı). kablo kalitesi g4'ün ki biraz daha iyiydi(3 yıl götürmüştü), üzerindeki tuş kullanışlı(müzik değiştirme, arama açma kapama gibi) ve aşırı sert değil.
 • bass'ı basmışlar. pek memnun kalmadım, 3 senedir xiaomi piston 2 kullanıyordum bozulunca bunu aldım, xiaomi'nin çeyreği etmez.
 • dün bir adet edindiğim kulaklık. ses kalitesi hoşuma gitti. ayrıca mikrofonunu da gayet yeterli buldum. umarım beni uzun süre idare eder.