şükela:  tümü | bugün
  • jbl markasının 500 lira civarlarında satılmakta olan bluetooth özellikli kulaklığı.

artıları:
    güzel bir stüdyo deneyimi
    iyi bir dış ses sönümlemesi (kulaklığı taktığınız anda yalnızmışsınız gibi hissettiriyor)
    üst düzey malzeme kalitesi
    esnek ve kırılmaz gövde
    bluetooth ile çift cihaza bağlanma (aynı anda hem telefon hem bilgisayara bağlanabiliyorsunuz)

eksileri:
    son sesin biraz düşük olması

edit:
    kulaklık 3. ayın sonunda perte döndü resmen. kafa bandı bir süre sonra gevşemeye başlıyor ve kulaklık pedleri kafanızı yeterince sıkmadığı için sesi kaliteli duyamıyorsunuz ve yine kulağınıza tam oturmadığı için sesi dışarı vermeye başlıyor. bunu yanı sıra kulaklığı açıp-kapatan düğmesi bozuldu, bazen çalışıyor bazen çalışmıyor.

garantiye göndermeyi düşünüyorum, umarım değişim yaparlar.
  • güzel ama fiyatına değmeyen bir kulaklık.
    yurt dışından 70 euroya aldım bunu. pedleri kucuk kulagın üstüne düşüyor, kulağın etrafını sarmıyor. bu kulak kepçesinin üzerine düşen ped bir süre sonra acıtıyor. tabi bu benim kulağımın şekliyle de ilgili olabilir. ses kalitesi olarak güzel gayet. ben müzik, podcast vs dinlemek için kullanıyorum gayet yeterli.
    bunların yanında kablolu kullanma imkanının olması güzel olay şarjı bittiğinde ya da bluetooth olmayan bi bilgisayarda kullanmak için. şarjı 13-14 saat gidiyor. tasarımını çok beğeniyorum, bence çok şık bi kulaklık. malzeme kalitesi de epey iyi. uzun süre dayanacak bir kulaklık. genel kanaatim bunu almaktansa 100tl civarı fazla verip jbl e55bt almak daha mantıklı daha ergonomik olduğu ve pedleri dış sesi daha iyi kestiği için.