şükela:  tümü | bugün
  • jbl ürettiği bluetooth hoparlör modeli. su sıçramasına dayanıklı ve hatta youtube videolarında musluğun altına sokularak yıkadıklarını görebilirsiniz ve fakat su geçirmez iddiası ile gelmiyor, suyun altına batırmayın yazıyor.

mediamarkt bu ürünü piyasa ve diğer online satıcılardan daha uygun fiyata satıyor.

ürün tasarım olarak tatmin edici, verdiği ses ve sesin kalitesi gerçekten şahane. bas ve tiz çıkışları güzel. verilen paraya değen bir ürün olduğunu düşünüyorum naçizane.
  • son derece hafif. bir senedir kullaniyorum. yagmurda falan parkta, bahcede rahat rahat kullaniyorum. 10 saat dayaniyor gercekten. zaten harman olayi ile baslari, tizleri cozmusler.
  • uzun süre şarjı yeten jbl in çıkardığı portable bluetooth speaker. ses seviyesi ve kalitesi fiyatına göre iyi. jbl in bu ürünle eş veya hafif üst seviyede ürünleriyle dinlediğimde pek farkı anlayamadım.
  • almayı düşündüğüm alet.

yakın fiyatlarda başka önerisi olan suserlerin önerilerine açığım. apple cihazlarla sıkıntısız çalışması önemli tabi ki.
  • tasarımı ve renkleriyle çok cezbedici. her gün yaklaşık 3 saat kullanıyorum ve şarjı 3-4 gün gidiyor. boyutuna rağmen ses kalitesi de gerçekten iyi. hatta geçen gün müzik dinlerken alt kattaki komşu kapıma geldi sesten rahatsız olmuş yani o derece!