şükela:  tümü | bugün
  • jbl ailesinin ses bombası diye tabir edilen ürün grubunda çıkarttığı ürünlerden biri.

uzun süredir bu tarz bir ürünü almayı düşünüyordum. ancak sesiyle ve görünüşüyle beni tam anlamıyla tavlayabilen bir marka ve model bulamamıştım. bugun bir adet mavi renginden edindim. d&r'dan 129 liraya aldım. daha uygun fiyatlara da bulunabilir zannediyorum ama ben ilk görüşte aşkla hemen aldım. şu ana kadar yorumlarım çok olumlu. ufacık olmasına rağmen aşırı temiz ve inanılmaz yüksek seviyelerde ses veriyor. son sese çıktığınızda derin bir oha! patlatıyorsunuz. haliyle o da ortamı patlatıyor. bluetoothla da tek tuşla hemen kolayca bağlantı sağlanıyor. tavsiye ediyorum.

ilerde sesler cızırtılar olup olmayacağına dair tekrardan yorumlarda bulunurum.
  • malzeme ve ses kalitesini* oldukça beğendiğim bluetooth speaker.

fakat bazen yakın mesafede bile bluetooth bağlantısında dalgalanmalar yaşanabiliyor ve doğal olarak bu durum anlık olarak müziğe etki ediyor. keşke bir de nfc* özelliği olsaymış tadından yenmezmiş. 19 dolarlık bazı çin malı speakerlarda bile nfc var.
  • yaklaşık 2 aydır kullandığım canım ciğerim. fiyat/boyut/performans oranı muhteşem. sürekli çantamda, gittiğim her yere götürüyorum. boyutunun ufak olması düşündürmesin, evde henüz sesini sonuna kadar getirme gereği bile duymadım. dışarda gürültülü ortamlarda ise sesi gayet yeterli oluyor. pili, üzerinde 5 saat yazmasına rağmen 2 geceyi çıkarıyor.

(bkz: tavsiye)
  • bugün öğle arasında d&r'a gidip "henüz vaktimde var şunu bir deneyeyim" dememle almam bir olan taşınabilir speaker.
    fiyat performans tam anlamıyla şahane.
    yaz gelmişken tadından yenmeyecek bir şeye benziyor.
    jbl go
  • fiyat performans açısından harika kalitede olan bir taşınabilir hoparlör.
    ses gerçekten yüksek ve yüksek olduğu kadar kaliteli ve net. parklara, bayırlara, çayırlara sandalye atıp keyiflenmesini bilenler için çok başarılı bir ürün.
  • oldukça tatmin edici bir performansa sahip. ortalama büyüklükte bir odada, gürültü kirliliğinin olmadığı açık alanlarda ihtiyacı karşılıyor. limitlerini zorladığınızda herhangi bir arıza çıkarmıyor. yaklaşık iki haftadır kullanıyorum ve rahatsız edici bir sorunla karşılaşmadım. en çok hoşuma giden tarafıysa kullanılmadığı zaman stand by moduna geçmesi ve şarjını gereksiz bir biçimde tüketmemesi. hoparlör arıyorsanız, kolay taşınabilir olsun istiyorsanız, çok büyük bir bütçe ayırmadıysanız şık tasarımıyla tavsiyedir.
  • çük kadar büyüklüğünden beklenmeyecek bir kalite sunuyor. ses, bas,tiz falan çok temiz. en azından kendi boyutuna göre aşırı iyi. bu böyleyse şu tuborg gold büyüklüğünde olan kim bilir nasıl ses çıkarıyor?
  • tam bir f/p canavarı olan hoparlör. taşınabilir bir hoparlörüm olsun ucuz da olsun diyorsanız eğer düşünmeden alın. harman kardon, bang & olufsen gibi çok üst düzey markaların portatif hoplarlörleri kadar olamasa da bekleneni fazlasıyla karşılıyor. dün sony, phillips almayı düşünen kuzenime resmen zorla aldırdım çocuk resmen hasta oldu, hala bana teşekkür ediyor sjdksls.
  • sarısıyla şu sıralar aşk yaşadığım portatif mini hoparlör.

durup durup neden bunu almak aklıma gelmemiş diyorum, nokta atışı bir doğumgünü hediyesi oldu benim için.

100-150 tl arasında bir hediye düşünüyorsanız harika bir alternatif.
  • benzer fiyat aralığında kendisine daha iyi bir alternatif olarak lg p5 alınabilir.