şükela:  tümü | bugün
 • jbl ailesinin ses bombası diye tabir edilen ürün grubunda çıkarttığı ürünlerden biri.

  uzun süredir bu tarz bir ürünü almayı düşünüyordum. ancak sesiyle ve görünüşüyle beni tam anlamıyla tavlayabilen bir marka ve model bulamamıştım. bugun bir adet mavi renginden edindim. d&r'dan 129 liraya aldım. daha uygun fiyatlara da bulunabilir zannediyorum ama ben ilk görüşte aşkla hemen aldım. şu ana kadar yorumlarım çok olumlu. ufacık olmasına rağmen aşırı temiz ve inanılmaz yüksek seviyelerde ses veriyor. son sese çıktığınızda derin bir oha! patlatıyorsunuz. haliyle o da ortamı patlatıyor. bluetoothla da tek tuşla hemen kolayca bağlantı sağlanıyor. tavsiye ediyorum.

  ilerde sesler cızırtılar olup olmayacağına dair tekrardan yorumlarda bulunurum.
 • ingiltere'deki kuzenimden rica ettim gelirken amazon'dan 15 pound'a aldı getirdi. türkiye fiyatının yarısına. çok tatlı, çok küçük, sesi çok yüksek ve güzel. kullanımı basit. ilk izlenimim gayet olumlu. bu tarz birşey arıyorsanız rakipsiz olduğunu düşünüyorum. marka kalitesi zaten tartışılmaz.
 • malzeme ve ses kalitesini* oldukça beğendiğim bluetooth speaker.

  fakat bazen yakın mesafede bile bluetooth bağlantısında dalgalanmalar yaşanabiliyor ve doğal olarak bu durum anlık olarak müziğe etki ediyor. keşke bir de nfc* özelliği olsaymış tadından yenmezmiş. 19 dolarlık bazı çin malı speakerlarda bile nfc var.
 • bundan bir tane teknosa'dan aldım (100tl'ye). lakin aleti açtıktan 2-3 dakika sonra alet kendi kendine kapanmaya başladı. şarjı yoktur dedim şarja taktım şarj ışığı 1 dk sonra kapandı. internette araştırdığımda benzer sorunlarla karşılaşan başka insanların yazılarını gördüm. bende kafamda binbir yalanla teknosaya geri gittim ürünü değiştireceklerine dair inancım sıfırdı ama tatavasız tak diye değiştirdiler şimdi düzgün çalışan bir jbl go'ya sahibim ve bu kadar ufak bi aletten bu kadar kaliteli bir sesin nasıl çıktığını anlamaya çalışıyorum.
 • yaklaşık 2 aydır kullandığım canım ciğerim. fiyat/boyut/performans oranı muhteşem. sürekli çantamda, gittiğim her yere götürüyorum. boyutunun ufak olması düşündürmesin, evde henüz sesini sonuna kadar getirme gereği bile duymadım. dışarda gürültülü ortamlarda ise sesi gayet yeterli oluyor. pili, üzerinde 5 saat yazmasına rağmen 2 geceyi çıkarıyor.

  (bkz: tavsiye)
 • bugün öğle arasında d&r'a gidip "henüz vaktimde var şunu bir deneyeyim" dememle almam bir olan taşınabilir speaker.
  fiyat performans tam anlamıyla şahane.
  yaz gelmişken tadından yenmeyecek bir şeye benziyor.
  jbl go
 • fiyat performans açısından harika kalitede olan bir taşınabilir hoparlör.
  ses gerçekten yüksek ve yüksek olduğu kadar kaliteli ve net. parklara, bayırlara, çayırlara sandalye atıp keyiflenmesini bilenler için çok başarılı bir ürün.
 • tchibo'nun internet sitesindeki 49,95 lik portatif hoparlör ile kendisini almak arasında kaldığım hoparlördür. tchibo'nun hoparlörünün asılabilir olması çok hoşuma gitti, eh tabii fiyatı da öyle. ancak jbl go'da da gönlüm yok değil. fiyatı biraz fazla geldi. teknosa indiriminde de yalnızca turuncusu uygun fiyatta. onu da ben istemiyorum. of hayat çok zor.
 • çük kadar büyüklüğünden beklenmeyecek bir kalite sunuyor. ses, bas,tiz falan çok temiz. en azından kendi boyutuna göre aşırı iyi. bu böyleyse şu tuborg gold büyüklüğünde olan kim bilir nasıl ses çıkarıyor?
 • tam bir f/p canavarı olan hoparlör. taşınabilir bir hoparlörüm olsun ucuz da olsun diyorsanız eğer düşünmeden alın. harman kardon, bang & olufsen gibi çok üst düzey markaların portatif hoplarlörleri kadar olamasa da bekleneni fazlasıyla karşılıyor. dün sony, phillips almayı düşünen kuzenime resmen zorla aldırdım çocuk resmen hasta oldu, hala bana teşekkür ediyor sjdksls.