• kötü bir günde aniden karşıma çıkan dostların olduğu bir masada bulmuştum kendimi.
    acayip leziz yemeklere mi şaşırsam yoksa habersizce yapılarak çok sevdiğim insanların bir araya toplanmasına mı şaşırsam bilemezken bir paketin içinden çıkan ufacık tefecik içi dolu turşucuk bir aletti jbl go.
    adının "go" olması ise çok manidar, gayet iki paket 80gr'lık paket çikolata ebatında ortalığı kasıp kavuracak kadar güçlü bir taşınabilir hoperlör bu.
    eski kafalı bir adam olarak evdeki birçok teknolojisi birbirine kablo ile bağlı yaşarken bu adeta göklerden gelen bir nimet oldu.
    zira evdeki ses sistemine bağlı 4m'lik aux bağlantı kablosu ile salonda yaşamak zulümdü.
    ee yatak odasında da yine eskiden aldığım hama'nın pilli hoperlörünü kullanmak ta zulümdü. bununla şimdi evin her yerinde müzik benimle rahatça.
    arkadaşlarla arabayla bir yere giderken de, dağ başında kamptayken de hep tam güçle hizmetini aksatmıyor.
    vallahi billahi çok sevdiğim bir edc oldu benim için.
    hayatımdaki en kötü günlerden birinde, sahip olduğum güzellikleri hatırlatan eşsiz dost ve dostlarıma selam olsun.
  • çıktığın ilk günden beridir biricik aşkımdır.

son zamanlarda elektronik marketlerde çerez niyetine tezgah önlerinde satılır oldu baya yaygınlaştı.

şunu söyleyeyim ki fiyat performans açısından en iyi nerdeyse. 50cclik kutu bira büyüklüğünde olanlarını almaya gerek dahi yok.

cunku girdi çıktı mantığında gereksiz aletler onlar. o fiyata kablolu al. kablosuz alcağın alet zaten ufak olmalı.

şöyle düşün araba boyutunda harika bi laptop olsa kullanır mısın? mantığa aykırı. laptop dediğin şey zaten ufak olur.

bu tip taşınabilir hoparlor de ufak olmalı. şarjı da hayvan gibi gider. geçen sene 4 günlük karya yolu maceramda 2 şarjla 4 gün idare etmişti ve ıssız koyları tek başına inletiyordu müzik ile.
  • valla beklentiniz nedir bilemiyorum da, bu paraya bu kaliteyi kötüleyen arkadaşları gerçekten anlamakta çok güçlü çekiyorum. tek kelime ile 10 numara alet. yakın fiyat bandındaki tüm ürünleri tokatlar. daha üst modellere çıkacaksanız da, yine jbl'lerinkileri önceleyin derim. birkaç ay değil, uzun süredir kullanıyorum. piknikte, arabada, balkonda, özellikle banyoda ve mutfakta yemek yaparken sürekli bu aleti kullanıyorum. kesinlikle ama kesinlikle tavsiye ediyorum. eğer bluetooth'lu bir hoparlr alacaksanız ve 150 tl'den fazla falan vermek istemiyorsanız, gidin bunu alın. ayrıca son zamanlarda kampanyada olduğunu falan görüyorum, resmen ikinciyi alasım geliyor. 90 küsur liraya kadar düşmüştü bir ara.

bu da bir inceleme: https://www.youtube.com/watch?v=fdafrr35auk
  • jbl ailesinin ses bombası diye tabir edilen ürün grubunda çıkarttığı ürünlerden biri.

uzun süredir bu tarz bir ürünü almayı düşünüyordum. ancak sesiyle ve görünüşüyle beni tam anlamıyla tavlayabilen bir marka ve model bulamamıştım. bugun bir adet mavi renginden edindim. d&r'dan 129 liraya aldım. daha uygun fiyatlara da bulunabilir zannediyorum ama ben ilk görüşte aşkla hemen aldım. şu ana kadar yorumlarım çok olumlu. ufacık olmasına rağmen aşırı temiz ve inanılmaz yüksek seviyelerde ses veriyor. son sese çıktığınızda derin bir oha! patlatıyorsunuz. haliyle o da ortamı patlatıyor. bluetoothla da tek tuşla hemen kolayca bağlantı sağlanıyor. tavsiye ediyorum.

ilerde sesler cızırtılar olup olmayacağına dair tekrardan yorumlarda bulunurum.
  • sarısıyla şu sıralar aşk yaşadığım portatif mini hoparlör.

durup durup neden bunu almak aklıma gelmemiş diyorum, nokta atışı bir doğumgünü hediyesi oldu benim için.

100-150 tl arasında bir hediye düşünüyorsanız harika bir alternatif.
  • yakın zamanda alıp fazlasıyla memnun kaldığım minik canavar.

philips bt110 ve jbl go arasında kalmıştım alırken, kağıt üzerinde philips çok daha iyiydi çünkü, hem bassları daha fazla hem su geçirmiyor hem de şarjı daha uzun süre gidiyor. ancak teknomarkette ikisini yan yana koyup aynı müziği cihazları değiştire değiştire dinleyerek test ettim ve gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki jbl go'nun sesi çok daha net ve temiz çıkıyor. bt110'un bassları sesi bozuyor ve sanıyorum su geçirmezliğin de etkisiyle daha boğuk geliyor. jbl'de ise harman/kardon dokunuşu hissediliyor gerçekten. jbl'in bassları da kuvvetsiz gibi anlaşılmasın, bass karakterli cihaz seven biri olarak beni fazlasıyla tatmin etti.
    eğer siz de arada kaldıysanız benim tavsiyem bu cihazdan yanadır.
  • bir arkadaşımda görüp, hiç aklımın ucunda yokken ve de bir hoparlöre o kadar para mı verilir diye düşünürken şu anda müzik dinlediğim aygıt.
    zaten ufak bir araştırma sonunda fiyatının çok da hesaplı olduğunu kolayca görebilirsiniz. ben geçen hafta d&r'dan 128 liraya aldım, ilgilenen olursa.
    geldiğinden beri sürekli bundan müzik dinliyorum, hatta evde annem de sürekli zeki müren şarkıları açtırıyor ve dinlerken mest oluyor.
    temiz ve kaliteli sesle şarkılarımı dinleyim ama bunun için de büyük rakamlar ödemeyim diye düşünüyorsanız, hiç durmayın sipariş edin gitsin.
  • bugün hilltown mediamarktan 99 tl'ye aldığım, kibrit kutusundan hallice, boyuna bakmadan bas bas bağıran, f/p ürünü.
  • çük kadar büyüklüğünden beklenmeyecek bir kalite sunuyor. ses, bas,tiz falan çok temiz. en azından kendi boyutuna göre aşırı iyi. bu böyleyse şu tuborg gold büyüklüğünde olan kim bilir nasıl ses çıkarıyor?
  • 20m2 den küçük bir odada çılgın eğlendirir. sahilde çimlerde falan etrafında üç beş kişi içerken eh eğlendirir. kalabalık ortamda ve açık alanda eğlendirmez. güzel alet çok memnunum ama. tam bir f/p ürünü.
hesabın var mı? giriş yap