• harman international industries (samsung electronics) kalitesi altında jbl tarafından üretilen go serisi taşınabilir, şarj edilebilir bluetooth bağlantılı kompakt hoparlörlerin 2'nci jenerasyonudur.
    ces 2018 (consumer electronics show) tüketici elektroniği fuarında tanıtımı yapılan jbl go 2, yeni tasarlanan yumuşak, kavisli kenarları olan blok şekle ve tamamen su geçirmez özelliğe kavuşturulmuş.
    2015 yılında piyasaya çıkan ve 10 milyondan fazla satan jbl go ile elde edilen başarı jbl go 2 ile devam ettirlmek istenilmiş.
    tasarım ve ses özellikleri dışında en büyük yenilik, jbl go modelinde bulunmayan "tamamen su geçirmezlik" yönünde olmuş.
    genel olarak;
    yenilenen li-ion pil ile yine 5 saate kadar müzik keyfi sunması,
    ipx7 sertifikası ile tamamen su geçirmemesi,
    bluetooth 4.1 sürümünü içermesi,
    1 adet 40mm çapında sürücü ile yine 3.0 watt güç üretmesi,
    ses netlik ve zenginliğinin iyileştirildiği yeni tasarlanmış sürücü ve pasif radyatörün sunulduğu,
    jbl connect+ özelliğinin ise sunulmamış olması şimdilik öne çıkan özellikler arasında.

iyileştirilen pil ve metalik gövde tasarımı dışında işin açığı pek de yeni olmayan bu özellikleri ile on çeşit renge sahip olacak jbl go 2, 39.95 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

edit: jbl tarafından resmi internet sitesinde sunulan teknik bilgilere bakıldığında li-ion yerine yine lipo pilin kullanıldığı görüldü. pil konusunda ne kadar iyileştirmenin yapıldığı ise zamanla belli olacak.
  • duşta müzik dinlemeyi sevenler için muhteşem bir silah. muazzam bir bass sağlıyor. açık alan kapalı alan fark etmeksizin ses seviyesi oldukça yeterli. bir de öyle bir kalite kokusu var ki hiç bozulmayacakmış gibi duruyor. hayatımda yaptığım en iyi yatırımlardan biri.
  • lan jigolo diye okudum ne çıktı.
  • amazon.de'den kargo parası ve gümrük vergisi ödemeden getirttiğim, 2 gün önce elime ulaşan ve çok memnun kaldığım ürün.

- öncelikle renk seçenekleri jbl go'nunkilerden daha fazla. bu da sizi pastel renk seçeneklerine mecbur bırakmıyor. ben navy blue aldım.
    - duş telefonunu en yüksek seviyede üzerine tutma ya da havuzun derinliklerine yollamak gibi sıradışı fikirleriniz yoksa, su geçirmeme özelliği ile duşta, deniz ve havuz kenarında müzik dinleme olanağı sağlıyor.
    - jbl go'ya kıyasla köşeleri kavisli ve ayakları daha uzun. bu da daha ergonomik bir kullanım sunuyor.
    - yaklaşık 2 ya da 2,5 saatte şarj oluyor. kutusunda dahi şarjının 5 saat kesintisiz gittiği yazıyor ancak uyuduğum süreyi saymazsak, 1 günde zor bitirdim.
    - genel olarak bas kalitesinden gayet memnunum. karşılaştırma videolarını izlediğimde go 2'nin bas kalitesi daha iyi gibi geldi. ayrıca hoparlörü açıp kaparken de arabanızı çalıştırıp istop ediyormuşsunuz hissiyatı uyandıran sesleri de hoş detaylar.
  • almanya'dan dönerken aldığım ve gayet iyi olan alettir. ilkinden iyi midir kötü müdür bilemem fakat memnun kaldığım söylenebilir. basslı şarkılar için ideal değildir. eğer öyle bir amacınız varsa flip modellerine bakılabilir.
  • kur artışından fena etkilenmiş gibi duran alet. mediamarkt bayram indiriminden 200 tl'ye aldım ama bi kaç gün içinde bütün sitelerde 279 tl'yi gördü. ilk izlenimlerim 1. seriye göre kasayı biraz şişirmişler ama köşelerini de ovalleştirmişler. daha sevimli olmuş. ses kalitesi bi tık daha iyi gibi geldi bana ama belki de yeni cihaz diyedir. onun dışında su geçirmeme özelliği gelmiş sanırım ama denemedim. bu haliyle piyasadaki en tercih edilebilir cihaz diye düşünüyorum.
  • sipoyrişini az önce verdiğim muhteşör renklere sahip yeni jbl serisi. ben tabiiki de en tatlışı olan champagne rengini aldım.
    1 aydır da araştırmasını yapıyordum, bir önceki jbl go serisine göre baslar oldukça güçlendirilmiş.
    5 saat pil ömrü sunuyor. bir de ipx7 sertifikasına sahip olduğundan su altında da çalışabiliyormuş cihaz. hangi salak suyun altına sokar orası ayrı gerçi ama. (bkz: suya düşürdü)

kullandıktan sonra edit show yapacoyin.

edit: elime ulaştı, 1-2 dm almıştım uğultu problemi olduğuyla ilgili öyle bir şey yaşamadım. performans müko. güzel yatırım oldu.
  • fiyat performans açısından mükemmel cihaz. ne zaman doğaya ya da mesire alanları gibi yerlere gidilse taşınacak cihaz. özellikle benim gibi kamp ve doğa sporlarına ilginiz varsa kesinlikle alın.
  • bir internet sitesinden indirimli olarak şampanya rengi aldığım ürün.

bence aldığım fiyata göre fazla performans çıkardı. daha düşük ses kalitesi bekliyordum. su geçirmemesi pil ömrü bir kenara yükses seste performansın bozulmaması en güzel özelliği olmuş. deniz kenarı için ideal. çok beklenti olmadan iyi performans istiyorsanız 10 numara cihaz
  • low frequency mode'unu özel bir tuş kombinasyonuyla aktifleştirebilirsiniz. aktifleştirince de:

(bkz: https://www.youtube.com/watch?v=vclxywhkluc)
hesabın var mı? giriş yap