şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: jbl t450) başlığına yazdığım giriyi buraya kopyalıyorum.

  beni bir kere bile yanıltmamış, hep verdiğim kadar paranın karşılığını vermiş jbl’in yine fiyatına oranla nefis kulaklığı.

  ben önce d&r’dan online olarak bunu aldım, sonra kablo işi beni yorduğu için t450 bt olan bluetooth modelini aldım ve kabloluyu iade ettim, yaklaşık 25 gün falan sürdü iade işlemim burnumdan getirdiler falan ama o ayrı entrynin konusu.

  kablolu olanı amfiye bağlarsanız daha güçlü ses alıyorsunuz, bu bakımdan avantajlı gibi görünse de ban bunun bt modelini tavsiye ederim. arada yaklaşık 40-50 lira gibi bir fark var ama kesinlikle değer. ses kalitesi gayet yeterli, baslar biraz cılız ama bir tık daha vursa “iyi” denecek seviyede. beyaz rengi çok şık, katlanması ergonomisi rahatlığı falan çok iyi. şarjı ise son ses ve son sese yakın seviyelerde 7-8 saati öldürmüyor(sitesinde 10-11 gibi bir şey yazıyor).

  kablosuz olanı da buraya yazdım çünkü ikisi arasındaki tek fark biri kablolu diğeri değil.
 • uzun süre kullanımda kulaklarımı sıkan, kulak pedleri bence küçük, aldığıma biraz pişman olduğum fiyat/performans ürünü kulaklıktır.

  ne kadar ödediyseniz ancak o kadarlık output bekleyin. ben sony xb600 kablolu kulaklıktan buna geçmek zorunda kaldım. belki de o yüzden hiç ısınamadım. eski kulaklığımdaki o yumuşak, kulağı örten ama sıkmayan rahatsız etmeyen pedler burda yok. ayrıca ses kalitesi olarak da arada farkedilir derecede fark var.

  piyasadaki diğer bluetooth alternatiflere göre ise fiyatı cazip duruyor.
 • 20.12.2017 tarihinden beri kullanıyorum/kullanmaktayım o zamanki adı ile samsungwa
  şuan ki adı shop.samsung adlı internet sitesinden almıştım 200/20 indirim kodu ile birlikte toplam 119+20 tl ye aldığım için benim için über bir f/p ürünü parasının hakkını sonuna kadar veriyor şarjı gerçekten iyi gidiyor tam olarak ölçmedim ancak vaat edilen süreye yakın, ses kalitesi fiyatına göre çok güzel tabi ki de bu kulaklığı gidip b&o ile kıyaslamıyorum kendi fiyat seviyesindeki kulaklıklar ile kıyaslıyorum.
 • bu başlık haricinde iki başlığa daha sahip olan kulaklıktır

  (bkz: jbl t450bt wireless)

  (bkz: jbl t450) bu başlık hem kablolusu hem kablosuzu için kullanılmış.

  yakında bi incelemesini paylaşabileceğimi düşündüğüm bluetooth kulaküstü kulaklıktır

  edit: yaklaşık bir haftadır ürünü kullanıyorum, sağ tarafından ince bir ses duyuluyor kimisi statik elektrik sesi falan demiş tabirini bilmiyorum.

  ses kalitesi tartışılır, çok detaylı veya temiz diyemem ancak yolda giderken dinlemek için gayet güzel. taşınabilirliği en büyük artısı, kulakları sıktığı doğrudur. ses yüksekliği aşırı değil, ancak sonuna kadar açıp dinlediğinizde rahatsız olmuyorsunuz.

  katlanması ve boyunda taşınması rahat. şarjı henüz bitmedi, çabuk eşleşiyor.

  fiyatına göre piyasada bulunabilecek en iyi bluetooth kulaklıktır diyebilirim.
 • almamak için uzun çabalar sarfettiğim ve bugün kendime yenik düşerek aldığım rahatlık aleti. 2. sennheiser cx300-ii'mi kullanmaya devam ediyorum. ses kalitesi olarak kesinlikle cx300 daha iyi fakat kablosuz olmasinin sağladiğı rahatlik tartisilamaz. parasinin karsiligi bir ses kalitesi veriyor hemen hemen. 3 saattir kafamda ve henuz kulaklarima bir baski olusturmadi. sporda , sehir icinde ufak dolanmalarda , yolculukta en yakin dostum olacak gibi duruyor.
 • bass konusunda baya iddaalı tiz ve ortalarda ortalama performans veren f/p bluetooth kulaklıktır. ses yalıtımı çok iyi, batarya ömrü 10 saat civarı bluetooth kapsamı 15 metrede bile inanılmaz iyi(odada telefonu bırakıyorum mutfak balkonunda cayır cayır dinliyorum) negatif yönü yok mu diye sorabilirsiniz biraz kulak terletmesi dışında bir sıkıntısı yok derim.
 • fiyat / performans açısından oldukça başarılı bir ürün. katlanabilir oluşu çok iyi bir özellik, taşırken az yer kaplamasını sağlıyor. ses kalitesi fiyatına oranla çok iyi ve full şarj edince 11 - 12 saat rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. tek eksiği mikrofon ve konuşma kısmı olabilir. konuşulurken siz karşı tarafı çok rahat duyuyorsunuz ancak karşı taraf sizin sesinizi daha az alıyor.
 • fiyat performans açısından iyi ama ben biraz kötü yönlerini yazayım. iyi bir kulaklıkla karşılaştırınca ses bariz boğuk geliyor. basslar iyi. 4 saat sonrasında kulağımdan sızı ile çıkardım. emin olamadım ama sanırım az bir rüzgarda bile ses kesiliyor. bu fiyata daha iyisi beklenmemeli zaten.
 • sennheiser hd 202 'den sonra geçiş yaptığım yoldaşım. bu fiyatlara alınabilecek en uygun kulaklıktır. ses kalitesi ortalamanın üstü,en güzel yanı ise dışarı ses vermemesi ve dışardan gelen sesi tamamen kesmesi. özellikle büyük şehirlerde toplu taşımadaki saçma muhabbetlerden kaçmak istiyorsanız can simidi gibidir.
  fakat algıda seçicilik mi bilmiyorum ama bu aralar baya kişide bundan görüyorum.
 • kızılay’ın yardım amaçlı dağıttığı kulaklık. sokaktaki spordaki herkeste denk gelmemin başka nasıl bir açıklaması olabilir ki.. ayrıca dışardan oyuncak gibi duruyor benden söylemesi.