şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: jbl t450) başlığına yazdığım giriyi buraya kopyalıyorum.

  beni bir kere bile yanıltmamış, hep verdiğim kadar paranın karşılığını vermiş jbl’in yine fiyatına oranla nefis kulaklığı.

  ben önce d&r’dan online olarak bunu aldım, sonra kablo işi beni yorduğu için t450 bt olan bluetooth modelini aldım ve kabloluyu iade ettim, yaklaşık 25 gün falan sürdü iade işlemim burnumdan getirdiler falan ama o ayrı entrynin konusu.

  kablolu olanı amfiye bağlarsanız daha güçlü ses alıyorsunuz, bu bakımdan avantajlı gibi görünse de ban bunun bt modelini tavsiye ederim. arada yaklaşık 40-50 lira gibi bir fark var ama kesinlikle değer. ses kalitesi gayet yeterli, baslar biraz cılız ama bir tık daha vursa “iyi” denecek seviyede. beyaz rengi çok şık, katlanması ergonomisi rahatlığı falan çok iyi. şarjı ise son ses ve son sese yakın seviyelerde 7-8 saati öldürmüyor(sitesinde 10-11 gibi bir şey yazıyor).

  kablosuz olanı da buraya yazdım çünkü ikisi arasındaki tek fark biri kablolu diğeri değil.
 • beyaz renkli olanını tercih ettiğim giriş seviyesi gayet tatmin edici bluetooth kulaklık. kullanmaya başladıktan sonra kesinlikle iyi ki almışım diyorsunuz bunu da belirteyim.
 • uzun süre kullanımda kulaklarımı sıkan, kulak pedleri bence küçük, aldığıma biraz pişman olduğum fiyat/performans ürünü kulaklıktır.

  ne kadar ödediyseniz ancak o kadarlık output bekleyin. ben sony xb600 kablolu kulaklıktan buna geçmek zorunda kaldım. belki de o yüzden hiç ısınamadım. eski kulaklığımdaki o yumuşak, kulağı örten ama sıkmayan rahatsız etmeyen pedler burda yok. ayrıca ses kalitesi olarak da arada farkedilir derecede fark var.

  piyasadaki diğer bluetooth alternatiflere göre ise fiyatı cazip duruyor.