şükela:  tümü | bugün
  • bilmemkaçıncı nesil yazar, eski iühf' havuzlu bahçe erkanından, kadim dost. arkadaşlar hoşgeldin diyelim yeni arkadaşımıza.
  • görüşemediğim, özlediğim yazardır. agop vasıtasıyla tanıştım kendisiyle, iyi ki de tanışmışım bu can adamla. bu arkadaşla kaynaşın, sıkı heriftir diyecektim ki adam 150 entry girmiş lan, kesin kaynaşmıştır sizle. deli pezevenk(nick altına girilen kızdıran söz).
  • yardımsever, yol gösterici insanmış kendisi. bugün böyle tanıdım.
  • yıllar önce bir zirve sayesinde tanıştığım güzel insan. kitap ve müzik zevklerimiz uyuştuğu için daha da iyi anlıyoruz sanırım birbirimizi.. gezi olaylarında en korku dolu anları birlikte yaşamıştık. kısaca bir dost adına yapılacak her görevi üstlenir kendisi...
  • bugün beni bunalıma sokmuştur kendisi.
  • 3751 entry olan türk kızı başlığına yazdığım bir entry için, kalkıp bana ben o manada demedim düzeltin entrynizi lütfen diye mesaj atmış. kendini çok önemsiyor sanırım, kalkıp ona cevap verdiğimi falan sanmış.
    kaldı ki yazdığım entryde zaten düzeltmemi istediği kısım mevcut. kendisi okumaktan ve anlamaktan aciz anlaşılan.
    kendisine bunları söyleyince verdiği cevap aynen şu şekildedir.
    "vik vik vik vik

by"
    ki bu da kendisinin kapasitesini ve seviyesini göstermektedir.
    ardından gelen mesaj ise şu şekildedir,
    "evet

siktir git şimdi"
    seviyesizsin yavrum kusura bakma ya.

ha bi de kendisinin daha önce defalarca farklı entylerime ithafet attığı ve cevapsız kalan mesajlarından anladığım kadarıyla sıkı bir takipçimdir ve tanışmak için fırsat kollamaktadır kendisi.

hadi başka kapıya.
    ya da anlayacağı dilden cevap vermek gerekirse;
    vik vik vik vik

by.

edit: götü tutuşunca beş dakika önce siktir git dediği insana yine kibar bir dille yazan, sanırım entry'yi sileyim diye ağlayan yazar.
    bir de her gün onlarca yazara mesaj atarmış.
    yani senden başka bir dünya insanı taciz ediyorum demiş bana.
    vah vaaah.
    boşuna mesaj atma bana, iplemiyorum! hadi vik vik vik vik by.

edit 2: hala mesaj atıyor. trollere eklemek farz oldu, halihazırda kendisi zaten bir troll ya neyse.
    hadi vik vik vik vik by.
  • estonyalı hatun zevkiyle kalitesini belli eden yazar.
  • durduk yere bana da ingilizce öğretmeye kalkmıştır.
  • lviv gibi türk ambarı bir şehirde masamıza kah ingilizin kah isveçlinin kah danirmarkalının kah karpaty lviv forvetinin oturmasını sağlayan yüksek sosyal zekalı, vizyon sahibi ve muhabbeti kafa cengaver.
  • üç yıl önce estonya'da bir club'da tanıştığım sevgili ağabeyim.
    ayakta duramaz halde sarhoşken ve izbandut rus bir bodyguard'ın tokatları eşliğinde dışarı atılırken götümü kurtarmış, evini açmış efsanevi avukat.
    adamın dibi. son rus bükücü.