şükela:  tümü | bugün
  • fırından çıkmış sıcak ve taze trol. son olarak ezeli düşmanları galatasaray takımının önünde diz çöküp fermuarlarını açmakla meşgul fenerli trol. (bkz: #59407221)
  • yarıtürkyarıfransız'ın nefret söylemlerine ve hakaretlerine devam ettiği yeni hesabı:

(bkz: #59449706)

kabak tadı verdi.
  • boş insan ve yazar. meslek lisesi terk olabilir.

(bkz: engelle)
  • adres istiyor. ancak karşıma çıktığında aklından geçirdiği gibi biri olmadığımı görecek :)
  • dangalak lan bu. benim de adresimi istedi. karacaahmet mezarlığı olarak verdim :)
  • kendisini fenerbahçe spor kulübü taraftarı zanneden ve spordan anlamayan ademoğlu.
  • hic tanimadigi halde bana ana avrat küfürlü mesaj atmakta sakınca görmemiş kişi. neymis efendim sike suresince yazdiklarim bir sikeci olarak zoruna gitmiş. onlar sikeci değilmiş de hatta ben fetocuymusum.

o capsi cikti alip kendi elimle bu sozluk ergenini birazcik tartakladiktan sonra en sadesinden ağzına mi soksam da yuttursam, yoksa herkes gibi direkt avukatim araciligi ile mahkemeye versem de o mu ugrassa, yoksa en temizinden sessiz sedasiz kimliğini tesbit ettirip direkt ipini cektirsem mi bilemedim. bir opsiyon da smith wessonum ama boyle coluk cocuk icin kullanmaya değmez.

edit: ağır troll imiş, yeni baktım kim diye, bilsem muhatap dahi almazdim, dayak atsam anasına babasına yazık.
    (bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
  • bok gibi entrylerini küfürlü mesajlarla süsleyen oğlan çocuğu.

sözlükte var olma sebebi anasına küfür ettirmek olangillerden.

mallara gönderin gitsin.
  • survivor döneminde ortalığı entry çöplüğüne döndüren, herkese musallat olan, mesajla taciz eden ve nedense survivor entrylerini biri hariç hepsini silen kişi. o da en begenilenler listesine girdiği için kurtuldu sanırım.

bana özelden bir mesaj atmış. benim de popom işitmiş, sözlükte olmadığım için.

kimdi bu diye bakınca survivor 2016 başlığında histeri krizine giren tip olduğunu gördüm. resmen o başlığa entry girenlerin başına musallat oluyor, karşı entrylerde hakaret ediyor, cevap alamayınca da özelden hakaret ediyordu. yazdığım bir entry yüzünden bana hakaret eden bir mesaj atmış, erkek arkadaşım görmüş küfürle karşılık vermiş. sonra ispiyoncu öğrenci moduyla gelip başlığımın altında "seherseniz bana küfür etti ühühüü" yazmıştı. ben de başlığımın altında o gerizekalı entryi görünce "ne yapıyorum ben bu salak ortamda, bu gerizekalılarla" deyip bir veda yazısı yazmıştım fakat entryleri hızla silemediğim için silmekten yorulup olduğu gibi bırakmıştım. bir ara darbe dönemi, entry yazdım. bu tacizci de onlardan birini görmüş. cinsiyetini tam bilmiyorum ama gelip "sarhoş olmuş terkedilmiş kadın" modunda alttaki mesajı yazmış.

(#61533428) neden hala gitmedin. artik git de sozlugun kalitesi artsin

20.09.2016 02:29

yok öyle entry silip, geçmişini örtmek. survivor 2016 döneminde yaptığın rezillikler de burada not olarak dursun.
  • bundan sonra bana attığı her mesajı başlığının altına yazacağım kişi. belki taciz etmeyi bırakır bu şekilde.. engellemeye lüzum yok. insanları taciz etmemeyi öğrenmesi lazım.

(#63944452) hahaha ne kadar zavalli bir teyzeymissin sen:) erkek arkadasi kufretmis yaa:(((( hee teyze hee

07.11.2016 09:18