şükela:  tümü | bugün
  • fırından çıkmış sıcak ve taze trol. son olarak ezeli düşmanları galatasaray takımının önünde diz çöküp fermuarlarını açmakla meşgul fenerli trol. (bkz: #59407221)
  • boş insan ve yazar. meslek lisesi terk olabilir.

(bkz: engelle)
  • adres istiyor. ancak karşıma çıktığında aklından geçirdiği gibi biri olmadığımı görecek :)
  • dangalak lan bu. benim de adresimi istedi. karacaahmet mezarlığı olarak verdim :)
  • kendisini fenerbahçe spor kulübü taraftarı zanneden ve spordan anlamayan ademoğlu.
  • hic tanimadigi halde bana ana avrat küfürlü mesaj atmakta sakınca görmemiş kişi. neymis efendim sike suresince yazdiklarim bir sikeci olarak zoruna gitmiş. onlar sikeci değilmiş de hatta ben fetocuymusum.

o capsi cikti alip kendi elimle bu sozluk ergenini birazcik tartakladiktan sonra en sadesinden ağzına mi soksam da yuttursam, yoksa herkes gibi direkt avukatim araciligi ile mahkemeye versem de o mu ugrassa, yoksa en temizinden sessiz sedasiz kimliğini tesbit ettirip direkt ipini cektirsem mi bilemedim. bir opsiyon da smith wessonum ama boyle coluk cocuk icin kullanmaya değmez.

edit: ağır troll imiş, yeni baktım kim diye, bilsem muhatap dahi almazdim, dayak atsam anasına babasına yazık.
    (bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
  • bok gibi entrylerini küfürlü mesajlarla süsleyen oğlan çocuğu.

sözlükte var olma sebebi anasına küfür ettirmek olangillerden.

mallara gönderin gitsin.
  • yalancı ve algıcı ergen ruhlu yazar.

-engel listeme hızlı bir giriş yaptın güzel kardeşim
  • pkk'nın adamları tarafından taciz ateşine maruz kalan yiğit yazardır.

sen gelip durduk yere önceki hesabımda(jean valjean) kanlı bıçaklı kavgalı olduğum halde, benim yarıtürkyarıfransız olduğumu ima edeceksin, ben de buna sessiz mi kalacağım.

hadi sen devrimcilik oynamaya devam et abisi. insanlara iftira atmadan önce iki kere düşün bundan sonra. sana bir abi tavsiyesi.