şükela:  tümü | bugün
  • fırından çıkmış sıcak ve taze trol. son olarak ezeli düşmanları galatasaray takımının önünde diz çöküp fermuarlarını açmakla meşgul fenerli trol. (bkz: #59407221)
  • boş insan ve yazar. meslek lisesi terk olabilir.

(bkz: engelle)
  • adres istiyor. ancak karşıma çıktığında aklından geçirdiği gibi biri olmadığımı görecek :)
  • dangalak lan bu. benim de adresimi istedi. karacaahmet mezarlığı olarak verdim :)
  • kendisini fenerbahçe spor kulübü taraftarı zanneden ve spordan anlamayan ademoğlu.
  • hic tanimadigi halde bana ana avrat küfürlü mesaj atmakta sakınca görmemiş kişi. neymis efendim sike suresince yazdiklarim bir sikeci olarak zoruna gitmiş. onlar sikeci değilmiş de hatta ben fetocuymusum.

o capsi cikti alip kendi elimle bu sozluk ergenini birazcik tartakladiktan sonra en sadesinden ağzına mi soksam da yuttursam, yoksa herkes gibi direkt avukatim araciligi ile mahkemeye versem de o mu ugrassa, yoksa en temizinden sessiz sedasiz kimliğini tesbit ettirip direkt ipini cektirsem mi bilemedim. bir opsiyon da smith wessonum ama boyle coluk cocuk icin kullanmaya değmez.

edit: ağır troll imiş, yeni baktım kim diye, bilsem muhatap dahi almazdim, dayak atsam anasına babasına yazık.
    (bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
  • bok gibi entrylerini küfürlü mesajlarla süsleyen oğlan çocuğu.

sözlükte var olma sebebi anasına küfür ettirmek olangillerden.

mallara gönderin gitsin.
  • yalancı ve algıcı ergen ruhlu yazar.

-engel listeme hızlı bir giriş yaptın güzel kardeşim
  • sevgikusunkanadinda adlı yazarla atışmakta olan yazar. gidin az ötede oynayın amk.