şükela:  tümü | bugün
 • abd florida valisi. george w. bush'un kardeşi. george w. bush'un seçimi kazanmasını sağlayan oy hırsızlığının tezgahçılarından.
  (bkz: hail to the thief)
 • 2008 abd baskanlik secimlerinde baskan yardimcisi adayi olarak john mccain ile birlikte secimlere girecegi soylentisi cikan bush. mccain/bush'08. sakasi bile kotu. mideme indi. kusmak istedim, cikmadi birsey, asidi hala duruyor.
 • hani korku filmi izlerken bir an gelir, ortalık sessizleşir "aha bitti" dersiniz, hemen arkasından cumburlop yeni olaylar gelişir ve hsktr olursunuz ya, varlığından haberdar olduğumda aha böyle hissettiren adam.
  bir ara beyaz saraya girecektir. zira beyaz saraya başvuru formunda bir bölüm vardır, "soyadınız bush ise işaretleyin" diye. kendisi istediği zaman işaretleyip, formaliteleri tamamlayıp gelecektir.
 • mitt romney'nin önde götürdüğü cumhuriyetçi parti adaylık seçimlerinde beklediği desteği alamaması sebebiyle adaylığı tekrar gündeme gelmiş politikacı.

  rick santorum ve newt gingrich'in manyak olması, mitt romney'nin mormon ve güvenilmez olması, ron paul'un ise bu adaylardan bambaşka bir bölgede durması sebebiyle ortaya çıkarsa büyük bir destek alacağını düşünüyorum. romney eğer michigan önseçimini kazanamazsa kendisine davet yapacakmış aday olması için.
 • abisinden biraz daha zekidir, florida'da sevilir ve sayilir. olur da 2016'da aday adayi olursa abisi en buyuk dezavantaji olacaktir.
 • kitap yazmış bu arkadaş, göçmen meseleleri hakkında, kitabın yorumundan ne diyor anlamadım, 'göçmenler iyidir, severiz ama önüne geleni de almayız, bir alırsak bizdensiniz ama kaçak girerseniz ebenizi gösteririz' gibi boş laflar etmiş. abd politikasından biliyoruz ki kitap yazmak başkan adaylığını test etmenin bir yolu. 'aptal abisi bile başkan oldu, bu çocuk olmasın mı, pipisi şişer sonra' argümanı ile 2016 seçimlerinde cumhuriyetçilerin adayı olacağını düşünüyorum, sekiz sene sonunda abisinin yaptıkları da unutulmuş olur, seçerler bile.
 • abd medyasının pompalamaya başladığı başkan adayı. 2016'da çok net bi şekilde bir politik hanedan derbisi olarak, ezeli rekabet clinton-bush seçim yarışı izleyeceğiz gibi.

  iii. bush olarak iktidara gelmesi de biz kuzey kore'deki kim hanedanı, küba'daki castro hanedanı eleştirgeni libırıl solcuların poposuna eqleşsin.
 • ortadoğuyu karıştıranların desteğiyle 2016'da ki seçimler sonrasında başkan olacak gibi duran iii. bush.

  (bkz: gelme bush)
 • oglunun beyanina gore 8 kasım 2016 abd başkanlık seçimleri'nda yuksek olasilikla baska adayi olacak bush hanedani uyesi.

  http://www.cnn.com/…n-2016-run/index.html?hpt=hp_t2
 • iyiden iyiye cumhuriyetçilerden başkan aday adaylığı için sinyal vermeye başladı

  http://www.bloomberg.com/…-explore-presidential-run

  demokratlar senatoyu da kaptırdı cumhuriyetçilere. obama tüm yarattığı refaha ve yaptığı obamacare gibi iyi işlere rağmen ağzıyla kuş tutsa yaranamıyor bir türlü.

  bu gidişle kazanır da bu. hele de karşısına hillary çıkarsa kesin kazanır. dediydi dersiniz

hesabın var mı? giriş yap