şükela:  tümü | bugün
 • gunde ortalama 8 saat oynadigim bitimek icin kicimi yirttigim mukemmel bir lucas oyunu. ozellikle de cesitli force opsiyonlari jedi tadini yasatmasi sebebiyle tarifsiz mutluluklar yaratirdi.
  oyunun bilmem kacinci bolumunde ilk defa storm trooperlarla karsilasip o hafif cizirtili konusmalarini duydugumda zevkten aglamistim.
  (bkz: gaza gelmis turk genci)
 • isin kilici ile odalara daldigimizda yeteri kadar hizli hareket edip aygiti dogru sallarsak havada ucan kollar gorme opsiyonunu veren yarmis oyun.
 • ikincisi de çikmiştir (bkz: jedi knight 2)
 • kontrol her zaman kendilerinde olmasi icin, nefreti,aski ve ofkeyi bilmemeleri gereken adalet savunuculari.
 • her ne kadar almanca boru bir dil olsa da felsefenin dilidir, güzeldir, ehemmiyeti vardır, bir ağırlığı vardır.gel gör ki star wars konusu açılıncaya kadar. o güzel efemine dil kaybolur yerine saçma bir birikim gelir oturur.şöyle ki, dublaj konusunda aynı türk tvlerinde olduğu gibi dünya birincisi geçinen bu ırk canım jedi knight ı jedi ritter diye çevirir.ee ne var diyenler için okunuşunu da elzemdir.yedi rit'a efendim.türkçe çevirisi ehemmiyetli kalır bunun yanında, ceday şovalyesi.ama bir almanla konu hakkında sohbet edince durum anlaşılır.yedi rita yı patlatır.gene de şaşırtıcıdır ki bu rezil çeviriye ve ingilizcenin özünde barındırdığı o karizmaya rağmen bu kadar fanın var olması, toplantılar yapıp bir araya gelmeleridir.yedi rita, yah, biia.
 • tam adı dark forces ii: jedi knight olan ve 1997 yılında boy gösteren herhalde lucasarts'ın yaptığı en iyi oyun.
  oyunda, gizli jedi tapınağının koordinatlarını keşfeden babası imparatorluk güçleri tarafından öldürülmüş olan kyle katarn'ın intikam mücadelesi anlatılsa da, kısa bir zamanda kendisi de bir jedi hâline gelen kyle, light ya da dark force'tan istediği herhangi birini seçip, farklı bölümleri oynayabilir ya da iki farklı sona ulaşabilirdi..
 • geçmişte zone.com adresi üzerinden sayısız 'duel' lar yaptığımız oyun.

  herkesi yenip "use the lag!" diyen bir arkadaşım vardı. (ping 500-1000 arası olunca)
 • çok yüksek bir binanın çatısına çıkmıştım bu oyunda. ama boyle bir kaç kilometre kadar yüksek bir bina. aşağıya bakınca yer görünmüyor, öyle söyliyim ben sana. ne işim var la benim burada modunda gezerken, uzaktan uzaktan bir tie fighter sesi duydum. damın ortasında, elimde skimsonik blaster, dımdızlak kalmıştım. göt korkusuyla bir o yana bir bu yana koşturuyorum ama saklanacak bir yer yok. tie fighter ile yüzleşmektense tamamen kendimden geçerek, damdan aşağı atlamıştım. dikkat edin, koşarken düşmedim, kendim attım kendimi aşağı. o gün anladım depremde, yangında falan 10 kat yukarıdan kendini aşağı atanları. neyse efendim, öldükten sonra, artık başıma geleceği bildiğimden, sakin kafayla baktığımda, havalandırma gibi bir yerde boşluk gördüm falan filan.
  asıl anlatmak istediğim, zaman zaman aynı korkuyu, gerçek hayatta yüzleşmek zorunda kaldığım zorluklar karşısında da hissedettiğimde o sahne gözümde canlanır. ülen derim, koca tie fighter'dan kurtuldum, bu işten de kurtuluruz diyip gülerim. siz de öyle yapın, iyidir. ha bir de star wars seyredin, oyunlarını oynayın, kitaplarını okuyun. star wars candır, hayatta her zaman yanınızdadır.