şükela:  tümü | bugün
  • asfalt jipi değil gerçek bir arazi jipidir. doğaya meydan okumanın en keyifli yollarını önünüze serer. tabi sıfırına sahip olmak için oldukça ciddi bir bütçeye sahip olmak gerekir.
  • sınıfının en marjinal ve en dikkat çekici jeep'idir. şehir içi tek avantajı estetik görüntüsüdür. onun dışında 1 saatlik yolculuk yapmaya kalkın, 2 saat bel ağrısı çekersiniz efendim. ben bu kadar gürültülü, bu kadar konforsuz, bu kadar çok yakan dizel görmedim. ağrı dağının eteğinde uçan bir kuşsanız düşünmeden alın. ama şehir yaşantısı için tam bir eziyettir. ben yandım sizler yanmayın. sözün özü; aldanma mahsun çocuksu yüzüne
  • sözlükte olup kullanan var mı merak ediyorum. yangın riski doğurduğu, çok sayıda aracın geri çağırıldığı söyleniyor, doğru mu acep?
  • turkiye fiyati 390.000 tl olan arabadir.

ayni aracin abd fiyati 27.000 dolardan basliyor yani 95.000 tl.

ayiptir yahu... bu ulke insani hic mi iyi, guclu motorlu araclara binmeyecek arkadas.
  • duzgun donanimli olaninin 4 kapi fiyati vergisiyle, ivir ve ziviriyla $60,000 dir.
    verdigi zevk anlatilmaz, yasanir. jl versiyonu jk versiyonuna gore cok daha iyilestirilmis.