şükela:  tümü | bugün soru sor
  • özel mesajdan küfürler yağdıran bir adet çaylak.

bakalım adli makamlara karşı nasıl savunacak bu küfürlerini.

unutmadan şuraya yazalım ilgili kanun (tck 125) maddesini.

--- spoiler ---

hakaret
    (1) (değişik: 29/6/2005 – 5377/15 md.) bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır. mağdurun gıyabında hakaretin cezalandırılabilmesi için fiilin en az üç kişiyle ihtilat ederek işlenmesi gerekir.

(2) fiilin, `mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi halinde`, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur.
    --- spoiler ---
  • yazmayacaktım ama yazayım ki tarihe not düşülsün.

öncelikle arkadaş abazanın teki

40 entrysi vardı 40'ı da karı kız ve ilişkiler üzerine bu meriç abazanın. (edit: benden sonra biraz adam oldu imaj düzletmeye çalışıyor.)

bunu biraz hırpalayınca taktik değiştirmiş, yahudilere hakaret edip 15 temmuz edebiyatıi yapmaya başladı.

ayrıca bir teşhircidir kendisi. bunu delilim olarak söylüyorum. bana durduk yere, hiçbir samimiyetimiz olmamasına rağmen kadınlardan mesajlar geldiğini ve bunları bana ss alıp atabileceğini söyleyen bir ifşacı.

bu manipülasyoncu demagog ile mesajlaşanların kesinlikle dikkatli olmasını tavsiye ederim.
  • nickaltıma girdiği entry ile beni hayvan düşmanı ilan etmiş boş beleş yazar.
  • yukarıdaki entry mi silmem için beni tehdit eden suçlu.

--- spoiler ---

"bok dolmuş başlığını daha da boka batırırım. saat 24.00'a kadar vaktin var. "

--- spoiler ---

benden ve ekşi sözlükten yarattığı rahatsızlıktan dolayı özür dileyen bir entry girerse bu entryi kaldırmayı düşünebileceğimi belirtmemin ardından #84565164 bu entry girmiş suçlu sözlük yazarı.

üst entry'de belirttiğim de tam buydu #84565164

bu yazarla iletişime geçmeyi düşünen yazarların dikkatli olmasını şiddetle tavsiye ederim.

not: entrysi suç unsuru kabul edilip ekşi sözlük tarafından silinmiştir.
  • abazan ve küfürbaz yazarımsı. kafayı cinsellikle bozmuş bir tip.
  • bir kadın düşmanına, kendime engel olamayıp 40 yılın başında hakaret ettim - küfür değil- küfürbaz oldum.

sübyancı düşüncelere sahip olan birisinin başlığında bunu kanıtıyla belirttim. o da kadınlar ve ilişkiler üzerine yazdığım bazı metinlerden dolayı abazan olduğum kanısına varmış, abazan oldum.

hayvan düşmanı olan birisinin başlığında bunu belirttim, boş beleş yazar oldum.

cumhuriyet ve atatürk düşmanı olan gerici bir yobazın başlığında kendisini tanımladım. o da çamur at izi kalsın mantığıyla yaklaştı ve bunu yukarıdaki iftiracıların yazdıklarını destelemek suretiyle yapmaya karar verdi. bilip bilmeden, sorup soruşturmadan sadece zarar vermek maksadıyla abazan ve küfürbaz ilan etti.

en üstte birisi 15 temmuz güzellemeleri yapıyor derken diğeri chp'li ve islam düşmanı ilan ediyor. nereden baksan tutarsızlık nereden baksan ahmakça.

yukarıda, hakkımda olur olmadık şeyler yazan yazarların zihniyetini anlamak için lütfen isim başlıklarına gidin. tek tek bu yazarların isim başlığına gidip yazılanları okuyun. insanlar, gerçekliklerini ortaya çıkardıkça size zarar vermek için olur olmadık şekilde saldırıyorlar; üstelik, bunu yalan ve iftira yoluna başvurmaktan çekinmeden yapıyorlar. aksine, özellikle bu yola başvuruyorlar. bu entry, bu başlıktaki ilk ve son entry'm olacak. bu çığırtkanların ise son entry'leri olmayacak. kendileri ya da aynı formdaki birçok kişi bu başlığı ziyaret edecek. çünkü ben bu kımıl zararlısı kişilerin üzerine gitmekten kendimi alıkoymacağım ve bundan bir kere bile terreddüt etmeyeceğim. hasbelkader ya da kendi arzusu ile bu başlığa uğrayan diğer yazarların aklına takılan bir şey varsa mesaj butonunu kullanmaktan çekinmesinler; zira az önce de belirttiğim gibi bu entry, bu başlıktaki son entry'm olacak ve bahsi geçen kişilerin mesnetsiz iddialarına yanıt vermeyeceğim.