• nba tv sunucusuna göre nba kariyeri boyunca smaç yapmamış insan. hatta çocuğunun "baba smaç yapmadan basketi bırakma" demiş olduğunu da ekledi, ne kadar doğru bilmiyorum. stocktonla beraber memur tipli basketçi ekolünün önemli temsilcilerinden.
  • john stockton 'la beraber t.saklara kadar cekilmis kisa sort modasinin daimi destekcilerindendi. ayrica cok efendi bir tipi vardi, gerek hal ve tavirlariyla, gerek kilik ve kiyafetiyle mactan sonra her an mormonlar dayanisma vakfi balosu'na katilacakmis gibi dururdu.

bos buldu mu da cakardi uclugu, affetmezdi. george karl az cekmedi bu adamdan.

bir kez all-star olmustur, iki de all-star ucluk sampiyonlugu vardir. evli ve uc cocuk babasidir. (bu sonuncusunu salladim, korkut goze'ye guveniyorum.)
  • nba'de, ufak tefek, emektar bir beyaz adamdır, üçlüklerle rakipleri darmadağın eden.

küçük boyuyla ribaundlar alırken, serbert atışlardaki büyük yüzdesi ile de öne çıkar triple double'lara çok yakın, güleç bi ihtiyar adamdır, koca kurt'tur.
  • 90'lı yılların hatrına sesimi çok yükseltmeyeceğim ama tam bir vasıfsız, dün gece vasat atlanta'ya karşı oynadıkları maçın son çeyreğindeki tercihleriyle milleti deli etti.

son dakikaya girilmişken ve knicks 4 sayı öndeyken hücum ribaundu alıp hemen şut atıp bir de üstüne kaçıran, hemen bir sonraki hücumda dışardayken topu alıp top kaybına neden olan hardaway jr'a bir de son oyun çizdi. o moral bozukluğuyla onu da kaçırdı.
  • 76ersda oynadığı dönemde, bir ara otomatiğe bağlamış 3-4 maç üstüste 39 sayı atmıştı.
  • zamanında grup vitamin dinlemiş kimi efsane nesil mensuplarının muhabbetlerine konu olmuş eskilerin sevilen şütör oyuncusu, yenilerin başarılı koç adayı.

yanağıınii okşaamııış diye sokakta basket oynarken jeff hornacek yapardık lise zamanlarında, anlayan pek gülerdi.

(bkz: fatoş)

hornacek'in ekolünden sayılabilecek beyaz şutörlere örnek olarak dan "the thunder" majerle ve steve kerr sayılabilir. thunder ve jeff daha çok hustle işine girerlerdi o ayrı.

phoenix'deki head coach sezonu bence takdire şayan.
  • utah tarihinde karl malone ve john stockton'dan sonra gelen en önemli oyuncudur.
  • taş gibi bir kızı olan basketbol kişisi

https://www.instagram.com/abigailmarie33/
  • bir nba maçında 11/11 üçlük atmışlığı olan efsane.
hesabın var mı? giriş yap