şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: jeffrey ross)
 • conan o'brien'in programının yapımcısı. conan'ın sürekli ses tonuyla dalga geçtiği sempatik adam.
 • roast master general

  butun comedy central roastlarında hazır bulunur ve her zaman en iyi, en harikasıdır. fakat malesef para kazandıgı tek şey roast'lardır ve bunlar yuzunden cok fazla espriye maruz kalır.
 • bu adam gercekten, truly, hakikaten, inanılmaz zeki.

  en son farkli bi sey yapmak istediginde, comedy central icin bir hapishane roast'u cekti.

  texas'taki brazos county jail teklini kabul etmis, ve 1 hafta jeff'i agirlamis, 2 tur erkekler kogusunda (500den fazla katil, hirsiz, uyusturucu bagimlisi, torbaci) ve 1 tur kadinlar kogusunda show duzenlemi$tir.

  gercekten amerikan endustrisini, komediyi ve entertainment sektorunu takip edenler acisindan kacirilmamasi gereken bir olay
  $urdan izlenebilir

  inmate'lerin bu kadar sense of humour'u bulunmasi gercekten bizi de cok $a$irtti. ozellikle hatunlara bayildim espri kaldirabilmeleri acisindan.

  sozun ozu bu jeff ross denen kel yahudi ibne, gobeginde svastika tatoo'larının oldugu nazi gangstercilarla bile dalga gecmis, yine de zencisi katili demeden herkesi gulmekten oldurmu$, saygilarini kazanmi$tir.

  cesur adam.
 • her seferinde oturup bir saat celebrity roast izlemeye üşensem de dönem dönem jeff ross'un olduğu kısımları açtığım oluyor. adam roast master, ünlüleri iğneleyerek para kazanıyor. celebrity roast'ta sıra ona geldiğinde herkes yutkunuyor, çünkü herkese tek tek geçirecek. adamların zayıflıklarını, geçmişte işledikleri suçları, hastalıklarını, beş para etmez filmlerini, sevgililerini, ırklarını dalga konusu yapıyor.

  her bir roast'a ayrı kostüm, farklı bir kişilikle geliyor. sadece ünlüleri değil, yoldan geçenleri ve gönüllüleri de roast'layabiliyor. "jeff ross benimle dalga geçsin" diye programına katılan insanlar var. doğaçlama giydiriyor onlara, "speed roasting" yapıyor. charlie sheen, justin bieber, james franco, david hasselhoff demeden herkesi hicvediyor. justin bieber'ı selena gomez'den, david hasselhoff'u almanlığından, charlie sheen'i gerçek isminden, james franco'yu oscar host'luğundan vuruyor.

  johnny cash'in san quentin hapishanesinde konser vermesi gibi bir işe girmiş zamanında. hapishanedeki adamları roast'lamış.
 • david hasselhoff roastunda, david'le hitler arasındaki tek fark, hitler'in en azından kariyeri sona erdiğinde bunun farkına varmasıydı esprisiyle yarmış komedyen.