şükela:  tümü | bugün
 • cunt!!
  hepimiz ona aşığız, en iyi arkadaşımız olsun istiyoruz, you dirty slut sevgi cümleleri sarfedip , partilerde beraber sarhoş olmak istiyoruz.. jeffree star o bir güzellik kraliçesi, o en iyi küçüklük arkadaşımız barbie nin takendisi hem de tam olması gerektiği gibi süslü ukala ve tam bir kaltak!

  jeffree henüz sadece 20 yaşında olan orange county li tuhaf ufak bir erkek çocuğu olabilir; jeffree star* ise bir celebrity! düzeltiyorum o bir myspace celebrity si.. "jeffree star bir üretim ve tanıtım harikası!"

  fosforlu pembe saçları, tabloyu andıran makyajı, yüksek topukları ve kısacık etekleri hello kitty aksesuarları ile verdiği pozlarla herkesi etkileyen bir güzellik; durmayın ucube diyin; sizden beklenen bu zaten, ama hayranlık dışındaki hiçbir görüşünüzün umursanmadığını bilmelisiniz.. ona duyulan bu aşırı hayranlığın aslen jeffree ye karşı değil de jeffreenin insanların hiçkimseye aldırmadan en uç noktada kendileri olmak isteği oluşuna karşı hissedildiği aşikar; ama hayır cidden bu onun amacı falan değil hatta zerre kadar umrunda bile değil; jeffree star için dünya pembe plastik bir top ve o bir kraliçe!

  kimi için provakatif, kim için rahatsız edici, kimi için büyüleyici, kimi için boş ve anlamsız, benim şahsi görüşüm ise karşılıklı eğlencenin dibine vurabileceğiniz biri olduğu yönünde..
  jeffree star a mannequin;
  www.myspace.com/jeffreestar
 • tuhaf şarkıları da olan tuhaf bir tipleme.
 • amerikalı yeniyetmelerin pembe saçlı parti tanrıçası.fazlaca feminen halleri ve ukala tavırlarına kıl olsam da dövmelerinin hastasıyım.
 • parçaları arasında dinlenebilitesi olanlar vardır.
 • twitterda takip edilmesi gereken insan. kimsenin tweetleri beni bu kadar eğlendirmiyor, dürüst olayım.

  http://www.twitter.com/jeffreestar

  mesela arkadaş milana iniyor ;" just arriving in milan, italy... need a threesome an some prada asap" diyor. hahah cidden eğlendiriyor beni napiym.
 • 15 kasım 1985 doğumlu şarkıcı, söz yazarı, makyöz, moda tasarımcısı ve model*. gerçek adı jeffrey lynn steininger. .kasım 2006'da myspace'in en ünlü kişisi seçildi. cinsel yöneliminden dolayı kendini "queen of the internet" ya da "queen of the beautifuls" olarak adlandırmıştır. amerika doğumlu. babası çocukken ölmüş, annesi de model olduğu için bir nevi yalnız büyümüştür. genç yaşta annesinin makyaj malzemeleriyle ilgilenerek, bunu saplantı haline getirmiş. zaten kendisi anime karakterleri gibi durmaktadır. ailecek takip ediyoruz desem yeridir.
 • pembe emo.
 • (bkz: bill kaulitz)