şükela:  tümü | bugün
 • birlikte olduğu genç oğlanları pişirip yiyen seri katil...
 • 1994'te hapiste bir zenci tarafından arkadan kafasına indirilen bir demir çubuk darbesiyle öldürülmüştür.öldüren eleman ifadesinde "tanrıdan onu öldürmem için emir geldi" demiştir...
 • milwaukee canavarı, patolojik yalnız... değişik bir beslenme anlayışı olan romantik cannibalist.

  çoğu zenci çocuklardan oluşan 17 kişilik bir cinayet kolleksiyonu vardır. 999 yıl * ceza yedikten sonra ceza evinde çıkan bir isyan sırasında öldürülmüştür.

  kendisini öldüren christopher scarver adında psikopat bir suçludur. bir egzersiz aletinden 20 inçlik bir metal çubuk çıkarıp dahmer'ı bir soyunma odasının yanında köşeye sıkıştırmıştır. cebinde sakladığı bir gazete kupürünü çıkarıp dahmer'ı işlediği suçlarının ayrıntılı bir anlatımıyla yüzleştirmiştir. böylece jeffrey dahmer’in ölümüyle sonuçlanan çatışma başlamış; scarver, dahmer'ın kafasına metal çubukla birkaç kez vurup ardından kafasını duvara çarparak öldürmüştür. bunun sonucu iki ek ömür boyu hapis cezası almıştır.
 • (bkz: jefri dahmer)
 • bir nevi manyak. jeffrey dahmer'i diğer seri katillerden ayıran en önemli özelliği, genel olarak cinayet işleyen kişilerin kurbanlarını öldürmeden önce onlara işkence etmek suretiyle kendilerini tatmin etmeleri ve yeterince doyuma ulaştıktan sonra öldürme eylemine geçmeleri iken, dahmer için bunun tam tersinin geçerli olmasıdır. dahmer önce öldürüp ardından eğlenmeye başlar. on iki kişilik bir kurban listesi olmasına rağmen dünyanın en ünlü seri katilleri arasındadır.kurbanlarını genlede gay barlardan seçen, onları katlettikten sonra ırzlarına geçen, hatıra olarak kafataslarını ya da cinsel organlarını kesip saklamadan önce de hoşuna giden yerlerini yiyen en büyük zevki ise saatlerce balığının gözlerine bakmak olan bir insan evladıdır kendileri. normal bir ailesi, üstün sayılabilcek bir zekası, iyi bir eğitimi ve gözle görülür problemleri olmadığı için yaptıklarına bir sebep bulunamamış ve dahmer psikologların ilgisini çeken bir vaka olarak kalmıştır.
 • (bkz: dahmer)
 • yakışıklıdır da üstelik. neden cinayet işlediği sorulunca da şöyle yanıt verebilecek kadar pişkindir: "what is one less person on the face of earth anyway?"
 • seri cinayetler tarihine "bebek yuzlu katil" olarak gecmis adamdir.
  son kurbaninin bir sekilde kacmayi basar(ama)masi ile yakalanmistir. 14 yasindaki asyali kurbani yari sarhos ve cirilciplak sekilde sokaga kacmayi basarmistir. pesinden giden jeffrey dahmer, sokakta cocukla ilgilenen insanlari onun gay olduguna ve aralarinda tartisma ciktigina inandirmayi basarmis, cocugu eve geri goturup oldurmustur.
  durumdan suphelenen sokak sakinleri polisi aramis, pedofili suphesi ile eve giden polis agir kokular karsisinda arama yapinca manyagin foyasi ortaya cikmistir.
  hikayenin detaylari icin, bkz: http://www.crimelibrary.com/
 • cannibal of milwaukee
  tam adi jeffrey lionel dahmer.
  18 yasinda basladi cinayetlerine*. yakalanana kadar 13 sene gecmisti ve arkasinda 17 kurban birakmisti. bunlardan kimisiyle cinsel iliskiye girmis, kimisini önce öldürmüs sonra dokundurmus, kimisinin ise pazilarini ve poposunu yemistir. kafasini matkapla deldigi bir diger grubu ise robota cevirmeye calismistir.*
  normal bir aileden gelmemistir dahmer, babasi kimya mühendisi*, annesi psikolojik problemleri olan isterik bir kadindir. annesi bütün gün yatakta, babasi labaratuvarda oldugu icin jeffrey kendi kendine büyümüstür denilebilir.
  siksik tasinirmis dahmer ailesi, ohio'ya geldiklerinde yasli bir komsulari tarafindan tecavüze ugramistir.
  ilk kurbani bir otostopcu genctir*. zaten bu ilk cinayette olayi asmistir jeffrey, otostopcu cocuk iliski teklifini reddedince demirle kafasina vurup öldürmüs, sonra iliskiye girmis, ardindan mutfak bicagiyla parcalamis ve bu parcalari asit dolu bir ficida eritmistir. kemiklerini ise cekicle ezip bahceye gömmüstür.
  arada polisin dikkatini cekmistir devamli, mesela 1986da ortalik yerde masturbasyon yaptigindan dolayi bir ceza almistir.
  en aci vakalarindan birisi* sudur: 1988de 13 yasindaki bir cocuga tacizden iki seneye mahkum oluyor, ama sonra "iyi halden" birakiliyor. bundan 3 sene sonra o 13 yasindaki kurbanin kücük kardesini buluyor ve evine getirip öldürüyor.
  yakalandiginda "bu yaptiklarimi bir insanin yapabilecegine inanmam cok zor" diyor.
  (bkz: bunu yapan insan olamaz)
  28 kasim 1994te hapiste camasirhanede -tesadüfe bakin ki- kafasina demirle vurularak öldürülüyor.
 • https://stylecaster.com/…dahmer.jpg?resize=670,377l adresinde yakalandıktan sonra çekilmiş fotoğrafını görebileceğiniz pek seri katil.**
hesabın var mı? giriş yap