şükela:  tümü | bugün
 • başlığı olmaması ilginç kişi.

  2001-2005 yılları arasında fbi araştırması ile 14-15 yaşlarında kız çocuklarını istismar eden amerikalı milyoner.

  ancak ilginç olan bu değil, epstein'in bu suçlamadan nasıl kurulduğu, savcı ile yapılan anlaşmanın detayları ve kendini kurtaran avukatların trump ile olan bağları.

  https://www.miamiherald.com/…/article220097825.html

  anlaşmanın en mühim detayı - suç ortakları ile ilgili kısım. savcının onayladığı anlaşmada "'mevcut ve potansiyel tüm suç ortaklarının suçlamadan muaf tutulması" maddesi var.

  yani mesela çok mühim bir kişilik epstein'in malikanesinde 14 yaşında kızları istismar etmiş olsa bile bu anlaşma dahilinde suçlama getirilemiyor.

  baya pis kokan olaylar.
 • ismi pedofili olarak çıkan adam. geçen okuduğum bir haberde kendisiyle ilgili yardımsever ve seks suçlusu diyordu. ahlak bir bütündür. küçücük bir tavizi bile kabul etmez. nasıl insan hem seks suçlusu (üstelik çocuklara yönelik) hem yardımsever olabilir ki. kendisiyle ilgili başlık olduğunu bilmiyordum. bugün gündemde görünce biraz küfür edeyim dedim. bu hayatta iki tür kötü insan vardır. paralı orospu çocuğu ve parasız orospu çocuğu.

  edit:imla
 • pedofil milyarder sapık. sırf çocuklara tecavüz için sapık bir ada almış ve onlarca odalı bir malikane yaptırmış . orada da kendi ünlü iş adamları, politikacı arkadaşlarıyla seks partileri düzenliyormuş. çok acayip iddalar var. yakında davanın 2000 sayfalık iddianemesi de halka açıklanacakmış. bakalım nasıl pislikler dönmüş. clinton ve prince andrew'in de bu adaya partilere gittikleri söyleniyor. netflix belgesel olarak çekse ya bunu.

  zorunlu edit: sanirim netflix, benim eksi hesabimi takip ediyor. jeffrey epstein'in belgeselini cekse ya netflix dedim, sag olsunlar beni kirmamislar cekmisler adamlar. baya mesaj aldim bununla ilgili. muneccim falan degilim :) eger cekilmesni istediginiz belgesel falan varsa yesillendirin beni. yazarim eksiye... sagolsun netflix'cigim kirmaz beni :)
 • basligi olmamasi neden ilginc kisi ki ya? hedge fund yoneten random bi amerikan zengini. pedo diye haberimiz oldu o da baya yakin zamanda oldu.

  edit: lan ben bunu yazali beri adam kameralarin "ariza" yaptigi bir anda hucresinde "intihar" etti, evinden (kendisi tarafindan daha once kullanilmis gorunen) bi suudi arabistan pasaportu bulundu ve daha evvel dandik ceza almasina sebep olan savci "bana 'istihbaratci, fazla ellesme' dediler" dedi. wuhuuh

  lan cekmecelerce "young + unlu isim" formatinda santaj kasedi varmis adamin evinde.
 • https://www.businessinsider.com/…_source=reddit.com

  trump'la ikisi ve 28 tane güzel kızla floridadaki malikanesinde partilemişler.
 • abd'nin adnan oktar'ı gibi bir şey bu adam. abd medyasındaki son bomba, bu adamın abd'de varlıklı ve siyasi figürleri kontrol etmek için mossad adına çalıştığı yönündeki şüpheler...

  new york'taki devasa evinde, bir adada yaptırdığı malikanesinde ve medyanın lolita express adını verdiği uçağında ağırladığı önemli misafirlerine 18 yaşından küçük kızlar servis etmiş (~12 yaş civarında kızlardan bile bahsediliyor).

  - ev partilerinin bazılarının gizli kameralarla kaydedildiği yazılıyor / söyleniyor medyada.

  - new york malikanesi misafirleri arasında bill clinton, woody allen, prens edward (prens charles'in kardeşi), suudi prensler var.

  - mesela bill clinton, üçü başkanlık döneminden sonra olmak üzere toplam 26 uçuş yapmış lolita express ile...

  - keza, 2002 yılında epstein'in hayatının anlatıldığı bir magazin dergisine konuşan donald trump'ın, o zaman için 15 yıllık arkadaşı olan epstein hakkındaki sözleri şöyle: "he's a lot of fun to be with. it is even said that he likes beautiful women as much as i do, and many of them are on the younger side. no doubt about it — jeffrey enjoys his social life."

  - hatta, donald trump'ı melania ile tanıştıranın da epstein olduğuna dair şüpheler var.

  melania hanım'ın, bu şüpheleri güçlendiren eski fotoğrafları:
  imgur link 1
  imgur link 2
  hızlıresim link 1
  hızlıresim link 2

  düzeltme:
  kırık bağ onarıldı
 • konu ve ilişkiler yumağı hakkında güzel bir derleme yazısı.
  https://m.haberturk.com/…ens-selmandan-woody-allena
 • dünyanın bir bok çukuru olduğu gerçeğini birtakım iyimser salakların yüzüne vurmasının yanında başka şeyleri fark etmemi sağlayan tecavüz suçlusu iğrenç herif. birtakım aymazlar kapitalizmin alternatifi olan çeşitli görüşlere(anarşizmden tutun komünizme kadar geniş bir yelpaze) 'efendim herkesi fakirlikte eşitlemeye çalışıyorlar' gibi saçma sapan bir sayıklamayla karşı çıkarlar. evet, epstein olayında olduğu gibi birtakım sapkın zenginlerin adaleti ele geçirmemesi, küçücük çocukların zarar görmemesi daha önemli olduğundan herkes fakirlikte eşitlenmesi gerekiyorsa fakirlikte eşitlenecektir. zira fakirlikte eşitlenmediğimiz ve milyarderlerin var olduğu bir dünyada olanları hepimiz bu olayla gördük. her sınıfta pedofili görülebilir fakat ben bu olaylarda pedofiliye eklenen sistemsel bir çürümüşlük görüyorum kimse kusura bakmasın. demokrasinin ve özgürlüklerin beşiği olarak kutsallığa varırsacısına lanse edilen dünyanın sözde süper gücü abd'de dahi adalet sisteminin çeşitli orospu çocuklarının elinde fırıldak olduğunu görmek ve çocukların-kadınların mağduriyetinin yıllarca sümenaltı edilmesi kişisel hatalar ya da suçlar zinciri olarak değerlendirilemeyecek kadar iğrenç ve göründüğünden çok daha geniş çaplı bir etkiye sahip. yine diyebilirler ki pedofili tek bir sınıfa ya da zümreye yıkılamaz. doğrudur fakat burada dumanı tüten şey para ve güç sahiplerinin yarattığı mağduriyetlerin fazlalığı ve hiçbir şey yokmuş gibi olaydan sıyrılma ihtimalleri(hatta ne ihtimali be? adam 13 ayla yırtmış). burada para zehir gibi bir işlev görüyor. her kapıyı açıyor, pislik görünmez oluyor ve mağdurlar giderek artıyor. adalet arayışı da paranın getirdiği güce dayanarak boşa çıkarılıyor. iğrenç iğrenç iğrenç. bir yerde bir boklar varsa kokar, kokuyor. umarım tanrıcılık oynamaya çalışan tüm zenginlerin foyaları bu şekilde ortaya çıkar. evet, servet düşmanıyım*
 • akıllara true detective dizisinin efsanevi ilk sezonunda olan olayları getirmiştir. sözde elitlerden oluşan bir tecavüz çetesi... sonra diyorlar ki bu dünyada herkes niye bu kadar komplo teorisine meraklı? bilmem! neden acaba?
hesabın var mı? giriş yap