şükela:  tümü | bugün
132 entry daha
  • (bkz: macera dolu amerika)

law and order:svu dizisinde sıkça benzer hikayeler çıkıyor ve adamlar eleştiriyor, senaristler bu tip işleri yapan zenginleri itin bi tarafına sokuyor ama ona rağmen çark dönüyor. hadi biz de kimse ağzını açamaz oldu e dizide aynılarını isim değiştirerek anlatıyorsunuz özgürce, anayasal hak adı altında. kimse de demiyor mu ayyuka çıktı bu işler diye bu kısmını anlayamıyorum.
  • (üst edit: basit sinematografi ve belgesel tekniği ile gaza gelmiş dümbüklerin pedofil sandığı adamdır.
    kaldı ki o teknikler, harcanmış milyonlarca dolar ( produksiyona harcanan haricinde güya kurbanlara da harcanmış belli ki ) a rağmen ne bir kanıt ne de elle tutulur bir şey yok.. ağlayıp zırlayan eski kafa koparıcı müptezel fahişeler dışında.
    kimisi evlenmiş, kimisi halen bir şey olamamış, bomboş beyni ile duygu sömürüsü yapan bir yığın kaltağın suçlaması ile ölüme giden bir adamdır. yok parçalanmış ailedenmiş, west palm de parasız kalmış, sefilliğinden bu adam yararlanmış.
    ulan dünyanın en basit çıkmazıdır, milyarlarca insan yokluk karşısında prostitution a ya başvurur ya da başvurmaz.
    belki çöken eski sovyet cumhuriyetlerdeki gerçek agoni ve açlığı yaşıyorsundur, yapıyorsun belki de milyonlarca fırsatının olduğu florida palm beach de. ne yaparsan yap bu bir karardır. 16 - 17 yaşında bir kızla yaşlı bir adama masaj yapacaksın sana para verecek diye " kandırmaya" çalışırsan menenjit olmadı ise sana götüyle güler, ciddi zeka geriliği yoksa sana götüyle güler. şu an o yaşta kızlar kuantum profu olacak denli zeki insanları ruhları duymadan duygusal ve seksüel açıdan büyüleyip mal maülklerini üzerlerine geçirmekle ilgililer.
    hikayedeki kızlarımız ise ya hikayeden düştüler, ha kendi aralarındaki rekabettte epstein'ın biricik prensesi olma hayalleri bitti, ya da statüleri yükseldikçe prostitution'u kaldıramadılar.
    bir araban bile yok , fakirlerle çıkmam , ay bu nasıl mekan böyle beni buraya mı getirdin? diye erkek aşağılayanlar burada aile ve sağlık bakanına dönüşüyor...
    yok arkadaşım, adamı 20 küsür sene izlemişler.
    bi kameradır gidiyor, teknik çalışandan içerideki marabalara kadar herkese sormuşlar hani görüntü?
    tecavüz ederken ?
    ha tamam olmadı, dümdüz sikerken?
    yok mu? e masaj yaptırırken?
    o da mı yok?
    o zaman size bay epstein'ın partiden partiye giderken yanında gezdirdiği ve o gece onunla yatmak için muhtemelen ana baba kardeşini kesebilecek bulcher ları verelim, miami'nin en vahşi kaltakları ile herkesin gözü önünde, clinton, woody allen trump ile partileyen adamı verelim size.
    bu kadar...)
    bir yığın orospunun muhtemelen sağladığı ortamdan mahrum etmeleri ile delye dönüp buna gıcık olan fbi ve antisemit klikler ile yine para için işbirliği yapan pisliğin ölüme götürdüğü adamdır.
    hiçbir parçası inandırıcı değildir.
    ne adam öldürmüş ne uyuşturucu kaçırmış ne kimseye zarar vermiş bir adamdır.
    woody allen, clinton gibi adamların ara sıra değil sık sık uğradıkları bir borsa kurnazından fazla kötü değildir.
    daha new york a yeni gelip gece kulübünde zengin adam arayan 22 yaşındaki kadın, adamın ilk teklifinde özel adasına özel jeti ile uçmayı kabul ediyor ve bu adam seninle ilişkiye girmeye kalkınca tecavüzcü oluyor öyle mi?
    amına kodumun orospusu senin müthiş fkirlerini mi dinleyecekti?
    o kadar iftira içinde doğru düzgün tecavüz etti bile diyemiyor. çünkü etmemiş
    salak bir genç kadın düşkünü milyarder o kadar.
    kendini asmış adamın arkasından halen ağzılarından salya akarak ama kaçtı diyen kaltakların suratındaki o insanlık dışı ifade, pis sinsi göz kaçırmaları..
    insanlık bu saçma sapan, olmayan duyar çağlarını da utançla hatırlayacak.
    huzur içinde uyusun
  • anonymous scribd dump - google drive

anonymous un bu konuda ifşa ettiği dijital kütüphane dökümleri için buyrun
  • her şeyi anlıyorum da tecavüze, tacize uğradığını söyleyen insanların kendisine bunu yapanlardan nasıl uzaklaşmadığını anlamıyorum.

kadınların birçoğu ifadelerinde bunun tekrar tekrar yaşandığını söylüyor, bana yine bir partide tecavüz etti diyor yahu sana daha önce tecavüz eden adamın davet ettiği partiye neden tekrar gidersin? veya onun bulunduğu ortamda nasıl bulunuyorsun? hatta bazıları kendi kızkardeşlerini, arkadaşlarını falan getirmişler davet etmişler. bu nasıl iş?

tamam bu adam masum değil. seri tecavüzcü, pedofili bir sapık. bunu kabul ediyorum. hatta kurbanlarını korku, şantaj, para gibi etmenleri kullanarak susturmuşta olabilir. ama ifadelerden anladığım mağdur oldum diyen herkesin o kadar da masum olmadığı. zaten olaylar gerçek mağdurların çabasıyla ortaya çıktı. yoksa bunlara kalsa kimsenin haberi olmazdı. bence hala başka kişileri de bilip susanlar var.

nasıl olsa ihale kendini asan(!) bu adama kaldı. arkasından konuş konuşalabildiğin kadar.
  • iğrenç bir herif, bu su götürmez bir gerçek ama ben şunu anlayamıyorum;
    "bana bir partide tecavüz etti."
    "sonra evine çağırdı, bir de orada tecavüz etti."
    "sonra başka bir partiye davet etti, orada da tecavüz etti."
    "sonra bir otelde buluştuk bir de orada tecavüz etti."

anlatılan olayların bazıları bu minvalde. bu ifadeleri verenlerin gözümde şu adamdan zerre farkları yok, para musluğu aktıkça herifin kucağına koşmuşlar. ya da bu herif, tecavüz ettiği insanların hafızalarını parayla siliyor yoksa bir insan her seferinde tecavüze(?) uğrayacağını bile bile tıpış tıpış niye bu herifin ayağına gider ki?
  • abd'de hakkindaki skandallara iliskin pek cok haber yazilip cizilirken hic kimsenin tanimadigi ancak netflix sayesinde herkesin haberdar oldugu ve netflix perspektifi ile tanimaya aday oldugumuz isimdir.
49 entry daha