• adamın adı pizzagate’te de geçiyordu, ama pizzagate’i alt right saçmalığı, rus ajanlarının seçim manipülasyonu vs olarak halı altına süpürdüler. trump’la neyin kanka diye farklı şekilde sundular pedofilliğini aylar sonra. halbuki iddiaların %1inde doğruluk payı varsa epstein buzdağının görünen kısmı. bu uluslararası üst düzey pedofil çeteden de her şey beklenir. ahlak bir tek orta sınıfa geçerli, hukuksa üst sınıfa çalışıyor.
  • (bkz: pedofili) ve dahi (bkz: sapık)
  • ölümüyle birlikte davası düşmüştür,zira başka hiç kimse bu davada yargılanmıyordu
  • clinton'ın kıçını yalamayı misyon edinmişlerin başlığında "trump'ın şusu, trump'ın busu" yazıp yazıp bir kere bile clinton'ı 26 kez lolita express ile gezdiğine değinmedikleri, hem trump'a hem de clintonlara bol bol servis açmış iğrenç kişilik.

clinton'ın kıç yalayıcılığının ücreti ne kadar acaba? bu kadar iğrençleşmeye, insanlığını yitirmeye değiyor mu?
  • bu iğrenç herifle iş tutanları cumhuriyetçi ya da demokrat filan diye ayırt edenler, bu pisliklerin kurbanlarını hiç mi önemsemiyor acaba? yok trump'un yakın arkadaşıymış, yok clinton yok obama... bu adamların eğer suçları belgelendirilmiş ise bir tek sıfatları vardır: canavar! pis sapıkları mensubu oldukları sözde siyasi akımlara göre aklayacak mısınız yani? bunun sadece türkiye'de olduğunu sanırdım ama abd kaynaklı yorumlarda bile bu ayrım fazlasıyla yapılıyor. mide bulandırıcı.
  • tam bir pislikten kurtulduk diyeceğim fakat yanında bir çok pisliği azmettireceği bilgiyi de götürdü diye üzülüyorum, sanırsam birileri bu abinin bildiklerini okumasından korktuğu için kendisini tamamen susturmuştur.
  • genelde komplo teorilerine çok düşkün biri sayılmam, ama bu adamın öldürüldüğüne inanıyorum. ölmesini isteyen çok fazla "güçlü" insan var abd'de. umarım yeterince itirafta bulunmuş ve bunlar kayıt altına alınabilmiştir.
  • haftalar öncesinden bağıra bağıra ilan edilen intiharı; derin devletin artık hiç te derin olmadığını, bayağı bayağı yüzeye çıktığını gösteren pedofil ve elitlerin resmi karı pazarlayıcısı...
hesabın var mı? giriş yap