• var böyle bir bakış.

başlık karakter sınırına takıldığı için cicibebe kısmına hiç değinemedim ama otuz yaşına gelmiş koca koca insanlar olarak böyle şeyler alırken sanki yargılanacakmışım gibi geliyor. o cicibebeyi rafından alıp kasaya giderken diğer müşterilere ''ehe bizim çocuk bundan başkasını yemiyor'' bakışı atarak, evde pijamalarını giymiş pes oynarken bi yandan da cicibebe yiyen (daha fenası kendine mama yapmış) biri canlansın istemiyorum. mühendis adamım ben oğlum ya çalışanlardan biri beni markette jelibonla görüp verdiğim işleri önemsemezse. içinden ''adama bak sanki tek tek jelibon yiyen kendisi değilmiş gibi emir veriyor diye'' düşünürse?

bu bakış yardımıyla kardeşine/çocuğuna sürpriz yapan insan sıfatıyla bonusları da toplamış oluyorum hem.
  • en fazla atacağım kardeşim var ama zırnık koklatmayacağım bakışı olur, ayrıca kardeşim de yok. gerçi ablam bu bakışı kasiyere atsa; kasiyer, ablama senin kardeşin 27 yaşında değil miydi bakışı atar, çünkü bizim ora küçük yer herkes birbirini tanır.
    velhasıl, gereksiz bakıştır.
    ki niye bakkal alışverişini aksiyonlu bir hale getiriyoruz anlamış değilim, doğal davranın, yargılayan varsa yargılasın, kasmaya gerek yok.
  • prezervatif alırken nasıl bakıyorsun merak ettim
  • küçük yada büyük ol hariboyla mutlu ol şarkısını söyleyin
hesabın var mı? giriş yap