• jelibon gibi yumuşaktır.
  • kaliteli erkektir
  • fitness ile uğraşan sporcular için antrenman sonrası basit şeker alımında iyi bir rol oynar.

iyi bir antrenman sonrası yenilecek bir paket jelibon, gelişime ve enerjiye destek olur.
  • kolalı jelibon müptelası erkektir.
  • hastaneden dönüyoruz. sabahın 5'i haribo dedi.
    nerden bulayım haribo'yu?!
    benzinliğe gittik taksiyle.
    uyudu kucağımda haliyle.
    tam parasını ödüyorum. baba çiş dedi. çıkardım cebimden kabı, ona yaptırım hastaneye ytetiştirmem lazım yarım saatte. zaten 10 dakika uzaklıktayız.
    benzincinin tuvaletinde kbı tutturamadık. azıcık çişle haribo'muzu aldık. yiye yiye eve gittik. ertesi gün devam etmek kaydı ile.
    size birşey söyleyeyim:
    çocuğunuza aldığınız herşeyin tadına bakın. bir tane de kendinize alın. bu ecdadının amına kodumun kopillerine aldanmayın. yarım asırdır nerdeydin sen jelibon!!!
    böyle lezzet bilmedi damağım. ilk kez viskinin tadına baktığım günleri hatırladım. 15-16 yaş...
    nasıl çarptı anlatamam.
  • delikanlıdır.
  • lastik kıvamında şeker seven normal insandır (jelibon çok severim ama çok kalori)
  • bana da alırsa sevinirim. yerken haribo reklamlarındaki küçük büyüklere döneriz falan. herkes beyaz atlısını bekler, bizim hayallere bak yahu. içimdeki çocuğun halt yemesi hep bunlar.
  • benim.

cola aromalı haribo’ya hastayım.
  • jelibon cinsiyetçi bir gıda mıydı
hesabın var mı? giriş yap