• düşünsenize obradoviç fenerin başında ataman galatasaray ın ne güzel olurdu eminim futbol maçları da böyle zevkli geçerdi.
  • en son içerdeki kızılyıldız maçına gittim. o maç da baya bir sıkıntılı geçmişti, son anlarda datome'nin extra işleriyle maçı kazanmıştık.

o sıkıntılı vakitlerde koç mola aldı. aha dedim hickman'a kayacak şimdi. adam daha benche gelmeden saha içinde başladı molanın sonuna kadar kalayladı adamı. abartmıyorum molanın sonuna kadar. hakem takımları sahaya davet edince son üç beş saniye tahtaya karaladı gönderdi elemanları:)

valla ben artık molalarda tirbünü sağı solu izlemek yerine benche bakıyorum. favori kalaylarım, bogdan, hickman barış ve melih.
  • ligi umursamayıp avrupa'da saçını süpürge eden koçumuzdur.

(bkz: tomates)
  • kendisine "basketbolun jose mourinho'su" deniyor lakin jose mourinho futbolun jelko obradoviç'i olamadı hala... bir daha bu benzetmeyi yapmayın ağalar...
  • (bkz: 14 nisan 2016 fenerbahçe real madrid maçı)'nda 2.çeyreğin bitmesine 2 dk kala fark 24'e inince - :)- aldığı molayla mesajı ileten basketbol tanrısı.
  • skor 97-72 olmasına rağmen yanlış kullanılan hücumda sahaya girip oyuncusuna bağıracak kadar disiplinli ve bu sporu seven adam. işte böyle büyük olunuyor. işte bu yüzden en büyük koç.
  • heykeli dikilmesi gereken basketbol dehası.
  • 80 kiloysa 80 kilosu da taşşaktan oluşan basketbol tanrısı. onun yönettiği bir takımı tutmak benim ve tüm fenerbahçeliler için büyük bir şans. kanıt isteyen şu başlığa baksın.

(bkz: 14 nisan 2016 fenerbahçe real madrid maçı)
  • bu adama bi ara ligde 1-2 maç kaybedince ergin ataman'dan daha iyi değil diyen tipler türemişti. ekşici basket uzmanlarının yaptığı sıralamaya göre ilk 3 koç arasına giremiyordu. hayat ne tuhaf lan vapurlar filan...
  • bu geceden sonra fenerbahçe başkanlığına adaylığını koysa kazanır.
hesabın var mı? giriş yap