şükela:  tümü | bugün
 • tekzen'de satılan jenix biber gazı'nın üzerinde çevrenizdeki saldırgan köpeklere karşı kendinizi koruyun... şeklinde bir açıklaması mevcut. bu hayvancağızlara zaten yeterince eziyet ediyorken bir de biber gazı üzerinde hedef göstermek markanın büyük acizliğidir.
  bu ibarenin kaldırılması gerekmektedir. firma yetkililerinin görüp bu hassas konuda gerekli aksiyonun alınacağını umut ediyorum.

  bu arada tekzen internet sitesinde satılan ürünlerde bu ibareyi photoshop ile silmiş. ama ambalajlarda bu ibare hala mevcuttur diye düşünüyorum.

  ürünün orijinal resmi

  tekzenin ibareyi photoshop ile sildiği görsel
 • tabi tabi...

  elinizde biber gazı varken örneğin tasmasından kurtulmuş bir pitbull götünüzü koparmak istediğinde kesinlikle kullanmayın... bırakın hayvancağız afiyetle sizi yesin... hayır hassasiyetse birileri sizin gibi manyakların artık her yerde olduğunu bildiğinden gerekli hassasiyeti sizden önce göstermiş resmi de shoplamış, daha nedir yani ne istiyorsunuz?

  ağa biz de hayvanseveriz ama bazısı artık saçmalıyor, siz ne yapıyor nasıl bu kafaları yakalıyorsunuz kuzum? o kedi köpek mamalarını mı yiyorsunuz nedir yani?

  benden aklı selim arkadaşlara tavsiye, üzerinize saldıran bir köpek olursa biber gazı kullanmakta tereddüt etmeyin.
 • arkadaşın aklına saldırgan köpek dediğimizde havlayan golden geliyor büyük ihtimalle. dokunmayın şabanıma.
 • öncelikle (bkz: derdini sikeyim butonu)

  yahu arkadaş tamam köpekleri seviyoruz ve asla zarar görmelerini istemiyoruz. yalnız bu bir hayvan neticede ve saldırgan olanları da mevcut. şimdi adamlar bu tür durumlarda kullanılabilir diye görsel koymuş diye buna mı duyar kasıyorsun?

  geçen yolda yürürken köpek kovaladığında koşarak kaçan bi tane orospu çocuğu gördüm. köpeğe, "köpek bey ısırmamanızı istirham ediyorum" demedi. bu şerefsiz karaktersizin yaptığı, köpeklere yeterince eziyet ediliyorken, onları hedef göstermek değil de nedir?
 • "bir köpek dostu" olarak rahatsız oluyormuş. bak bak. 2 hafta önce arkadaş tavsiyesi ile keşfettim biber gazı yöntemini. acil durumlarda kesinlikle işe yarıyor. bir köpek saldırısı mağduru olarak öneriyorum
 • doğada her canlının saldırıya uğradığında kendisini savunma hakkı vardır. köpekle karşı karşıya kalan insan dahil... o yüzden bir savunma aracının ambalajında yazması gayet doğal olan açıklamalardır.

  benim dikkatimi çeken, şu ekran görüntüsünde tepki gösteren kişinin yalnızca 4. kareyi işaretlemesi oldu. e onun üzerinde de yırtıcı hayvanlara karşı kullanılabileceği yazıyor? o dikkat çekmemiş mi? ayı yeterince hayvan değil mi yani?
 • duyar nedir, nasıl kasılır?
 • başka bir ülkede olsa gayet normal sayılacak bir uyarı aslında, belki adamlar bu cehennemden bir haberdir. duyar kasılması hususunda ben yazarı destekliyorum. bazılarımız saldırgan köpek tanımı yapmış.. iyi de hangi kafaya demezler mi adama. arkadaşım bu cografyada saldırgan köpek tanımını ipini koparan bir pitbull olarak tanımlamayacak milyonlarca kafa var. onlarca kafaya yeni bir eziyet aracı doğurmuş olabilir bu biber gazı. ülkenin geneli müslüman ama bu hayvanlar açlık ve sefaletle mücadele ediyor gelip burada mantıklı tanımlar yapıyorsunuz, pes valla.
 • saldırgan köpek derken sadece dört ayaklı köpekleri kastetmeyen açıklamadır.
hesabın var mı? giriş yap