şükela:  tümü | bugün
  • ayakta dinlemeye 7000 tl istemek vicdansızlıktır.

11 ağustos 2019 pazar 19:00 petersburg sports and concert complex'te vereceği konser biletleri 450 tl'den başlamaktadır.

uçak biletlerine de baktım 1700-2100 arası saatlere göre gidiş geliş toplam. 1 gece otelde yatsanız. yiyip içip gezseniz. kişi başı 3000 liraya hallolur. antalyadan çok daha fazla eğlenirsiniz.
  • mali şube o locadakilere operasyon yapsa, ülkece bütün kara para aklayıcılarından, borsada manipülasyon yapanlardan, rant vurguncularından, vergi kaçakçılarından kurtuluruz.
    servet düşmanıyım, alayının aq.
  • ayakta 7 bin tl loca da 300 bin tl'miş. tek ayak üstünde durarak dinlesek 3 bin tl olur mu ki?

şaka maka 300 bin tl param olsa ev alırım ev.
  • tabi ki, jennifer lopez tüm konserlerinde mekanın yerleşim planını isteyip bilet fiyatlarını kendi belirler en son belçika da h sırasında 50 euro'ya itiraz ettiler diye sahneye çıkmadı
  • bilet fiyatlarını jlo'nun belirlediğini düşünenlerin olduğunu gösteren başlık...
    kadının konser vermek için anlaştığı fiyata, türkiye'deki organizasyon sahibi kendi karını koyup bilet fiyatını belirlemiş işte. birileri cidden tokatlanmış ama tokatlayan jlo değil...
  • konut kredisi çekip, bulunmak isterdim locada.
  • loca fiyatlarını 300 bin e çıkartarak yaptığı olaydır. yani buradan locaya talep olduğu anlaşılıyor.
    lan ne mallar var a.q
    ben o parayla dünyayı gezerim be.
    bu zenginlerin kafaları anlamak cidden zor.
    haber
  • doğru başlık "organizatörün antalya'daki kekoları jennifer lopez ile tokatlaması" şeklinde olmalıydı.

gecenin sonunda jennifer lopez'le yatılacak olsa bile locaya o para verilmez.
  • yari fiyatindan daha azina dubai'de konserini izledigim sarkici. ekonomiden bilet alip gitsen neredeyse daha uyguna gelecek.

olum manyak misiniz lan nasil paralar bunlar? normallestirmeyin bunlari.

edit: 300'un degil 7 'nin yarisindan azi. sakin gencler o kadar da degil...
  • konsere gidenlerden biri özel sektörde çalışan kuzenimin patronu. her ay en az 20 gün geciktiriyormuş maaşları. yılbaşında da %3 zam yapıp beğenmeyene kapı orada demiş.

insanı zorla anarşik yapacak yeşil sermayenin ülkeye getirdiği bu düzen.