• ayakta dinlemeye 7000 tl istemek vicdansızlıktır.

11 ağustos 2019 pazar 19:00 petersburg sports and concert complex'te vereceği konser biletleri 450 tl'den başlamaktadır.

uçak biletlerine de baktım 1700-2100 arası saatlere göre gidiş geliş toplam. 1 gece otelde yatsanız. yiyip içip gezseniz. kişi başı 3000 liraya hallolur. antalyadan çok daha fazla eğlenirsiniz.
  • sahne sonrası elinde şapka bahşiş için seyircilerin arasında da dolanıyor mu jlo
  • kimse açız demesin, zamlardan şikayet etmesin, götüren götürüyor.
  • bilet fiyatlarını jlo'nun belirlediğini düşünenlerin olduğunu gösteren başlık...
    kadının konser vermek için anlaştığı fiyata, türkiye'deki organizasyon sahibi kendi karını koyup bilet fiyatını belirlemiş işte. birileri cidden tokatlanmış ama tokatlayan jlo değil...
  • konut kredisi çekip, bulunmak isterdim locada.
  • 2 çocuğumla katılacağım konser!

düzenleme: yahu siz ironiden anlamıyor musunuz hiç? evli değilim, çocuğum da yok. koskoca ludovico einaudi’nin bileti bile 150 liraya satılıyorken bu kadın kim oluyor da bu fiyata pazarlamaya çalışıyor kendini?
  • jennifer lopez kim aq ?

tanım yapayım da tepki gelmesin.

tanım: kapitalizmin kendi kendini şey etmesi olayıdır.
  • 300 bin bizim icin büyük para. kafalarini anlamak zor yazmis birisi söyle düsün: cebinde 10.000 tl var 2 tl ye yedigin simit koyar mi ? adam hem 300.000 locaya veriyor hem dünya yi geziyor hem de lüks arabaya biniyor.

(bkz: fakir kafasi)
  • yari fiyatindan daha azina dubai'de konserini izledigim sarkici. ekonomiden bilet alip gitsen neredeyse daha uyguna gelecek.

olum manyak misiniz lan nasil paralar bunlar? normallestirmeyin bunlari.

edit: 300'un degil 7 'nin yarisindan azi. sakin gencler o kadar da degil...
  • cidden lopez kim, tek bi sarkisini bilmiyorum lan hic denk gelmedi sagda solda
hesabın var mı? giriş yap