şükela:  tümü | bugün
  • bir yazar. 10 entry yazıp yorulmuş ve öylece bırakmış.
  • bir numarali stalkerim. o kadar stalker ki arabasinda her bir telden calan sarkilarinin arasinda gezinirken cem koksal'in var olmazsan sarkisini buldum. birak cem koksal dinlemeyi, cem koksal diye bir adamin varligindan bile haberdar olma ihtimali yok. megersem 'bu dinliyosa sevmisse vardir bir bildigi diyerek' atiyormus hafizaya. beyin bedava tabi. neyse boyle stalkerlara raziyiz ve seviyoruz ailecek. tabi bu nickaltinin iceriginin bambaska olmasi lazimdi ama ozelimizi ifsa etmeyeyim. 15i devirdik, farkinda misin?

ps. doctor who atin ustune miril miril bir pisi konumuna gecer.
  • karşı olup belli etmeyenlerden. biraz da fazla angaralı.
  • öğretmenlere takmış yazar. öğretmenlerle ilgili pek çok entry girmiş ve ya tatiline yada maaşına laf etmiş. üstelik sınıfa koysan 1 saat bile dayanamayacak adam ancak 35 saat derse girebilecek bir öğretmenin maaşının 3700 lira olmasını gereksiz buluyor. hademelerin bile 2500 lira maaş aldığı okulda bir öğretmenin 2900 lira maaş alması kadar normal bir durum yoktur jeona.
  • belli ki arkadaşın öğretmenlerle ilgili bi kuyruk acısı var. ben bu işi
    biraz da kedi ciğer olayına benzetiyorum. yoksa bu kadar öğretmen düşmanlığı normal değil. aydınlatsa da öğrensek.