şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sixers'ın 2014 draftında 39. sıradan seçtiği syracuse orange'lı forvet. en önemlisi, harvey grant'in oğlu ve dolayısıyla horace grant'in yeğeni. gözlüklü grant'leri çok severdim, her zaman savaşçı isimler oldular, amca bir-iki beden daha iyiydi, umarım ailenin bu ferdi de aynı şekilde savaşçıdır ve tutunur nba'de.
    http://www.nunesmagician.com/…jerami-grant-selected
    edit: ben bunu yazdım, çocuk 5 dk sonra smacı çembere taktı, kenarda babası şoke vaziyette (yaz ligi, sixers-rockets)
  • 2015 nba draft'inde 19.sırada seçilen ve new york knicks'e takas jerian grant'in ve litvanya takımı neptunas klaipeda'da oynayan jerai grant'in küçük kardeşi. bu kardeşlerin babaları harvey grant 11 sene nba'de oynamış bir oyuncu, amcaları da nba efsanelerinden horace grant'tir.
  • adi ceraaami diye okunan basketbolcu.
  • dun geceki macta beste sifir faul atmis su katilmamis kazma.
  • (bkz: #59220980)

kazmalık konusunda çığır açan bir arkadaş daha. galatasaray'a forvet olsa hücumda kafasına çarpan toplarla daha başarılı bir kariyeri olabilir mi emin değilim. fenerbahçe'deki abdoulaye ba basketbolda ne kadar başarılıysa kendisinin de fazla farkı yok sanırım. basketbol sahasındaki işlevi kanatlardan bindirme, düz koşma, ribaunt mücadelesinde pota altına fitne fesat karıştırma eylemlerinde bulunmaktan fazlası değil. allahı var iyi blok yapıyor tek sivrildiği nokta orası.

bir insan nba tarihinin görüp görebileceği en kara delik takımlardan biri olan günümüz philadelphia 76ers'ın da tam vardiya çalışıp 9 sayı ortalama yakalıyorsa daha fazla basketbol oynamamalıdır bence. yol yakınken sigortalı bir işe girip ekmeğinin peşine düşmeli. gerçi 76ers bu yönetimle devam ettiği sürece bi 5 sene daha çorba kaynar orada.
  • atletizmi dışında hiçbir özelliği bulunmayan vasat basketbolcu
  • 2018-2019 sezonuna çok iyi giriş yapan ve oklahoma city thunder'ın savunma performansının yükselmesinde büyük bir paya sahip olan oyuncu.