şükela:  tümü | bugün
1872 entry daha
 • iyi de biz zaten oynatmak icin almadik ki! niyetimiz alip yedek oturtmakti, mesajimiz yerine ulasmamis anlasilan..

  (bkz: en iyi oyuncunuzu alır, yedek oturturum)
 • lan oğlum durun bakalım. adam henüz mücadele vermeye başladı. tam rotasyon haftalarında takımını sırtlayacağı maçlar elbet gelecektir.
 • satın alma opsiyonlu kiralık olarak oynadığını bilmeyen vardar mağdurlarının doluştuğu başlık. ismail köybaşı kazığı nasıl acıttıysa demekki.
 • neredeyse 50 maç oynayacağımız bir sezondan bahsediliyor, kendisi illa ki takıma katkı sağayacaktır. sakin olalım. önünde serdar özkan ile serdar gürler oynamıyor adamın her maç 90 dakika formaya sahip olsun. babel de q7 de kurt gibiler şu ara. zamanı gelecek. özellikle ligin ikinci devresi deplasman maçlarında beşiktaş'ta çok iyi işler yapacaktır, kalıbımı basarım.
 • fenerbahçe'nin bu sezonun isteyerek almadığını ima eden sarışın kardeşlere, başkanınızın almaya çalışıp alamadığını açıkladığını hatırlatmak isterim. fenerbahçe'de kral olan ama beşiktaşın ancak yedek futbolcusu olabilecek potansiyelde olması sizi üzüyor olabilir tabi.
  lens'in konyaspor maçındaki davranışlarından da anlaşılacağı üzere adam mutsuz, kadroya uyum sorunu yaşadığı ortada, performansı düşük, bu artisliği bırakıp kendine gelmez ise işi zor bu takımda.
 • orospu çocuğu dayanışmasının başlığı altında devam ettiği vasat topçudur. ne yazık ki istenen katkıyı veremeyecek gibi duruyor. q7'nin ölüsü bile bu ruhsuzun en iyi halini sahaya gömer. biri de demiş ki beşiktaş fb'nin çöplerini topluyor. evet canım caner ve gökhan gönül çöp haklısın. ismail köybaşı ise real madrid standardında!
 • yuksek seviyeye çıkmak icin cabalayan futbolcu. lens ve negredo bebeklerim de takima hemen adapte olsalar rekabet kurulu mudahale ederdi lige aq. ulkenin diger takiminin taraftarları komaya girerdi. o yuzden kisim kisim form tutsunlar ki sampiyon olabilir miyiz falan diye umutlansin rakipler ve sampiyon oldugumuzda ikiz kuleler misali yikilsinlar. biz de bakarız. negzel.
 • rıdvan dilmen'in "geçen sene fener'in en iyi oyuncusu, bu sene beşiktaş'ın en kötü oyuncusu" olarak tanımladığı futbolcu.

  q7 sene sonu çin yada abd transferi yapacağı için aldık ve şuan karalar bağlanacak birşey yok. takıma alışması zaman alabilir, bu normaldir.

  yetenekleri bellidir, tartışmaya gerek yok. fenerli arkadaşlar tabii ki kuyruk acısıyla kakalama çabasında ama yemez.

  onlara ismail köybaşı ile mutluluklar diliyorum.
 • kısaca hakkındaki kanaatimi özetlemem gerekirse,

  beter olsun aq.
 • kırıcı olmayayım diyorum ama, insanda biraz zeka olur ya.

  neymiş, fener'in bıraktığı çöpmüş. aziz sen misin? 12 numara mısın kardeş sen? anca onlarda böyle bir mantık olur çünkü. bu mantığın da fenerbahçe'yi nerelere getirdiği belli.

  caner erkin gibi bir adamı almışız sizden. geçen senenin en iyisi, "herkes gitsin, lens kalsın" denilen adamı almışız, üstelik, misilleme olarak ismail köybaşı'yı almışsınız, ama bizimkiler çöp öyle mi? komik duruma düşüyorsunuz.
63 entry daha