şükela:  tümü | bugün
2205 entry daha
  • o kadar kamp yapıldı, adam hâlâ göbekli. nasıl bir vücut yapısı var, anlamadım!
  • oynadığı oynayacağı topu bilmem de kendisine atılmayan, atılan da geçmeyen her toptan sonra resmen takımın ruhunu emiyor amına kodumun yavşağı. eli kolu sürekli bi itirazda. kendisi boştaki adama atmayıp çalım deneyip kaptırdığında o az önce oynayan eli kolu pardon anlamında kalkmıyor ama. siktir git lan bu takımdan. bu zamana kadar hiç bir şey söylemedim. iyi oynar kötü oynarsın o ayrı. yapacağın suratı sikerim ama. tolga ekşi suratı siktirdi gitti bir de seni çekmeyelim.
  • fenerbahçe ajanıdır kesin buna kanaat getirdim. geçen sene kupadaki bjk-fb maçında sinirler gerginken tahrik amaçlı pis pis sırıtan bir adamdı bu.
  • 1 sene daha altyapıda kalıp kendini geliştirmeliydi. üst düzey takımda zorlanıyor.
  • kampı takip eden muhabirlerin şöyle uçuyor, böyle kaçıyor, o biçim çakıyor yorumlarından sonra ilk yarı sonundaki yorumum atalarımızdan gelsin:

aynı tas aynı hamam.
  • yallah abicim. devre arasının bitmesini bile beklemeye gerek yok.

bir sikim oynamadığı, götünü kaldırıp pres bile yapmadığı, kendini kanıtlamak için hiçbir bok yapmadığı maçta sürekli takım arkadaşlarına el kol, topu bırakıp gitmeler, yürümeler bilmem neler.

yallah abicim sen kim köpeksin amk, şu takımda tolga kadar değerin, şu takıma tolga kadar katkın yok. senin tribini sikerler.
  • bu adamı alacağımıza serdar gürler'i alsak daha iyi. masrafı az olur, yedek kalsa kaprisi olmaz. yabancı kontenjanı da azalmış olur.
  • bu adamı alacağımıza hiç kimseyi almasak, en azından maaşından kurtulmuş oluruz.
  • çizgiye yapışık oynayan sağ kanadı, sol forvet gibi oynatmaya çalışırsanız olacağı bu..

işin saçmalığı, senin elinde zaten ligin en iyi sağ kanadı varken ne bok yemeye üstüne 1 tane daha alırsın.. unutulmamalı ki, quaresma'da ilk geldiği sene yarım devre boyunca sol kanatta oynatıldı ve ana avrat küfür yedi. o sırada da biz ve bizim gibiler kafasını taşlara vuruyordu ulan bu adamın sol kanatta ne işi var diye.. özellikle ikinci sezonu nasıl şampiyon bitirdiğimiz de ortada..

sözün özü; inanılmaz kötü bir takım planlaması sonucunda atıl durumda kalan bir oyuncudur..
  • beşiktaşlı futbolseverlerin ne kadar enteresan olduğunu bize gösteren futbolcu. iyi bir spor izleyicisi olduğumu düşünürüm. hatta izlemekle kalmaz kim ne düşünüyor diye bütün gün ekşisözlük'ü tararım. bunu her konuda yaparım gerçi de futbol da bu alanlardan birisidir.

sadede gelirsek ilk yarı henüz bitmeden yorumları okuduğumda "bu şenol da hoca mı canım lensi oynatsa ya, lens baba kanattan yürü be aslanım bu adamın asisti var ya üfff" diyordu beşiktaşlılar. şimdi ne olduysa adam fenerbahçe ajanı oldu. arkadaşlar bu kadar hızlı dönmeyin hızınıza yetişemiyorum. ha bana kalırsa ortalama bir kanat oyuncusu işte. volkan şen, yasin öztekin, lens falan aynı seri üretim futbolcular.

brumanın şut çekeni gelseydi bu topraklara öf öf öf. onun da beyni yoktu gerçi.