şükela:  tümü | bugün
2129 entry daha
  • beşiktaşta kendini kaybetti. bu adam fenerdeyken ne top oynuyordu şimdi nasıl.. boş kalelere gol kaçırmalar...
  • fb gibi vasat ve düşük seviye bir takımda yıldız gözükmesi normal ama üst seviye takıma gelince işler değişti..babel varken oynamasını beklemiyordum zaten ama quaresma seneye satılınca yerini doldurur en azından diyordum yanılttı..oraya seneye ya transfer yada beyinsiz töre monte edilmeli.
  • gerizekalı beşiktaşlılar babel gibi yıldız varken oynaması zor olur diyorlar.

yıldız babel he.
    kasımpaşa'dan gelen yıldız. tamam iyi adam falan da yıldız?

nedir abi bu beşiktaşlıların kompleksi..
  • haha şu sözlükteki tinercilerin de gariban gariban kendilerini avutmalarına bayılıyorum :) anadolu takımlarından adam alırken iki kere düşünecekmişsin. bak bak kamile bak, tineri damardan mı alıyorsunuz, damıtıp mı içiyorsunuz napıyorsunuz olm siz?

bu tinerciler sene başında lens'i alırken altına sıça sıça gülüyorlardı. alın şimdi bi tarafınıza sokun. ulan ne mal adamlarsınız ya.. ikinci sınıf anadolu takımıymış.. köylüye bak.
  • ben demiştim demeyi sevmem ama ben demiştim. yok lan aslında çok severim..

(bkz: #68947565)
  • üzerinde bu kadar da analiz yapılmaması gereken oyuncu. yedek bekler. bjk nin yedeği en az lens olmalı.
  • transfer olduğu gün dediğim gibi, aziz yıldırım'ın tinercilere sağlam bir kazığı oldu bu adam :)
  • fönörböhçö göbö vösöt bör tökömdö yöldöz ölmösö nörmöl.

(bkz: bitch, please)
  • attığı şut gol olsaydı şimdi başka şeyler konuşulurdu. fakat o şutun girmemesi bile lens'in psikolojisi kaynaklı. aynı top babele gelse affetmezdi mesela.

terapi şart buna.
  • çok bariz biçimde maç eksiği olan topçu.

ztk maçlarından önce form tutacağını düşünmüyorum.
5 entry daha