• şanlı beşiktaşımda bu adamı izlerken kansere sebebiyet verecek diye korkardım, saç baş yoldururdu kendisi. şükür kurtulduk derken dün gs maçında yine aynı etkiyi yaratmıştır. bencil piçin teki.
  • daha önce de yazdım yine yazalım tarihe not düşmek adına. bu adam beşiktaş'ın kâbusuydu. çok net bu adam beşiktaş'ın cenabetiydi ve gittikten sonra takım bambaşka bir şey oldu.

bir daha kulüp binasına sokulmamasi gereken cenabet.
  • 2017 yılında fenerbahçe'ye gelerek türkiye ile tanışan, şu anda karagümrük forması giyen surinam asıllı hollandalı futbolcu.

benim şu sıralar merak ettiğim bir şey var. acaba fenerbahçe'den mi daha çok nefret ediyor? yoksa beşiktaş'tan mı?

salı günü belli olur. ortası olmaz. yok 2 gol atar feneri şampiyon yapar, ya da 2 tane boş kaleye kaçırır beşiktaşı .

not: fenerbahçe taraftarı seni seviyor lens
  • bu akşam amımıza koyup üstüne puro yakacaktır. hem emekliliği yıktım gemde manevi intikamımı aldım diyecektir.
  • bu şampiyonlukta sana girsin. takım şampiyon oldu senden kurtulunca.
  • sen gittin yine şampiyon olduk. dönme geri.
  • tam uğursuz. geldiğinde 2 sene üst üste şampiyon olmuştuk, devre arasında gidene kadar yüzümüz gülmedi. yalnız sezon öyle ilginç bitti ki her gol önemli hale geldi, adam çıkıp benim trabzon'a attğım golle şampiyon oldu beşiktaş dese haksız sayılmaz. *
  • seneye beşiktaş'ta kaleye geçip sezon boyunca sadece 3 gol yemesini beklediğim kaleci.

yeri gelmişken, aziz'le sidik yarışına girip bu çocuğu takıma kazandırdığın için çok teşekkürler fiko. ayrıca keşke kontratı 7-8 sene yapsaydın, 3 az olmuş...
  • fenerbahçe'yi bu sıkıntılı döneminden kurtarabilecek tek kahraman.

büyük fenerbahçe camiası eğer bu transferi gerçekleştirirse beşiktaş'a yüzyılın transfer çalımını atmış olur.
hesabın var mı? giriş yap