• gökhan gönül için de aynısını yazmıştım;

(bkz: taş yerinde ağırdır)
  • oyun sistemimize uyumadığını düşündüğüm oyuncu ,kendisinin kontratak oyun anlayışını benimsemiş takımlarda daha başarılı olacağını düşünüyorum .umarım zaman beni yanıltır .
  • fenerin beşiktaşa attığı en büyük kazığın başrolü olan futbolcu.

ahahahahahahahahah diyorum. alın hayrını görün
  • fener bu futbolcuyla beşiktaş'a nasıl kazık atmış olabilir?
    hangi evrende yaşıyorsunuz anlamıyorum.
  • porto galibiyeti sonrası şenol güneş yedek kulübesindekileri tebrik ederken hayli mutsuz ve tripli gözüken futbolcu.

şenol güneş teselli gibi ekstra yakın yaklaştı ama tepkisi tripliydi.

geldiği takım iki sezondur şampiyon olan bir takım. quaresma, babel gibi oyuncuları gelir gelmez yedek kulübesine çektirebileceğini beklememeli.

umarım küsecek ve işi gücü bırakacak bir yapıda değildir. seneye quaresma'nın yerini almasını bekliyoruz kendisinden.
  • bu zamanları iyi değerlendirmeli. çalışmalı ve kendisine verilecek şansa hazır olmalı.

quaresma'nın 70 dakika oynadığını görüyorsunuz. bu takımda onun yerini alacak adam bu futbolcu. muhtemelen zaman zaman ilk 11 başlar ve muhtemelen bu lig maçları olur.

not: tombalaspor
  • beşiktaş'ta küsmenin yasak olduğunu bilmeli. yer ve zaman. bir sürü maç olacak. herkese de sıra gelecek.
  • maç sonu görüntüsünde ne sıkıntı var anlayamadım. adam hoca ile tokalaşıyor ve hiç de tepkili gibi değil. maçtan sonra da zaten kendi hesabından takımı tebrik etti. şu da o tepkili denilen görüntü izleyin kendiniz karar verin: https://youtu.be/fj-bwj-ncho?t=210
  • ligde gördük. daha anadolu takim defanslarina götünü kaldiramadi, biraz daha calissin. formsuz mudur? yorgun mudur? neyse artik..
  • "geldiğin takıma bak fenerbahçe", beşiktaşlı olsam utanırım şunu yazarken.

ulan sen fenerbahçe'nin olduğu hangi branşta fener'den daha çok şampiyonluğa sahipsin onu bi yazıversene şuraya.

futbol mu, basketbol mu, voleybol mu, yüzme mi, atletizm mi, boks mu, yelken mi, kürek mi, pinpon mu?

ben söyleyeyim hiçbiri.

olum bak biraz akıllı olun, galatasaraylıları örnek alın 2000 yılına kadar sustular, aynı sene 1 şampiyonluk ve uefa kupasını alınca en büyük biziz artık dediler. en azından ellerinde 1 argüman vardı artık, sizin neyiniz var lan?

bir 10 sene sabredin belki 1 tanesinde öne geçer o zaman ötersiniz.

tanımı da yapalım: oyuna girmediği için tribe girmiş futbolcu.
hesabın var mı? giriş yap