şükela:  tümü | bugün
  • bir iki gün içinde gerçekleşmesi beklenen transferdir. negredo'dan sonra lens de gelirse şahane olur.
  • transfer değil, bir önceki sezon iyi performans göstererek a takıma yükselmektir.
  • görüyorum ve arttırıyorum, pilot takımımızdan gelmiştir... son yıllarda iyi iş çıkarttılar sağ olsunlar.
  • bir galatasaraylı refleksi olarak fenerbahçe'nin düştüğü komik durumlar hoşuma gittiğinden sevineceğim transfer.

zaten bu sene beşiktaş'ın doğranmadığı sürece şampiyon olacağı aşikar, şampiyonlar liginde de en az çeyrek final görmeleri milli duyguları okşayacaktır, bu transferler de hep o doğrultuda geliyor.

ben sadece şunu anlamıyorum, memlekette scout networkü ortak mı acaba? ortaya bir isim çıkınca neden tüm takımlar mal gibi aynı adama saldırıyor? (lens istisna, çabaya değecek bir transfer ona eyvallah)

galatasaray para harcamadı harcamadı gitti son 2-3 senede basında çıkan ne kadar adam varsa topladı geldi. daha önce kendi başlığına da yazdım mesela ara ara da yazıyorum, lukasz teodorczyk diye bir adam var, dünyanın ücra bir köşesinde de değil polonya'da oynuyordu adam. böyle dikkat çeken bir oyuncuyu nasıl takibe almaz 3 büyükler mesela?

hakikaten çok garip.

lens beşiktaşa hayırlı olsun. en az çeyrek final bekliyoruz bu sene inşallah.
  • olası bir dinamo kiev eşleşmesinde rakibi tanıyan lens takımının en azından şeref golünde büyük rol oynar. keza geçen sezon beşiktaşta olsaydı belki de skoru 6-1'e getirirdi.

olursa harika bir transfer.

19 şampiyonluk sahibi pilottakımsporluyum.
  • turkiye'de alt yapinin sonunda gelistigini gosteren transfer. bu konuda en iyisi besiktas. pilot takimin işi guzel oldu.

(bkz: gokhan gönül)
    (bkz: caner erkin)
  • fenerbahçe' ye sataşılmadan sevinilmesi gereken transfer. rakiplere sataşıp transfer kutlamak anlamsız ve saçma...
  • fenerbahçe'nin ne kadar büyük bir takım olduğunu gösteren transferdir. tüm çıkmalarımızı köpek gibi kapışıyorlar.
  • iyi transfer güzel transfer de; son 3858273 yıl olduğu gibi stoper yok başkanım; stoper yok.

sözleşmenin 4 yıllık olduğu söyleniyor.
  • beşiktaşlıların şu a takım muhabbeti baydı artık. lens'e fener teklif bile yapmadı. hee yapsın yapmasın bize çok yararlı olur ama bu a takım pilot takım gerzekliği fenerin gs'nin işi. beşiktaş taraftarının başarı görünce kafayı yemesini ibretle izliyorum

edit: 2-3 mesaj geldi fenerli sanan. şu 'bize çok yararlı olur' kısmı beşiktaşlı olduğumu belli etmiyo mu?