şükela:  tümü | bugün
  • lens'in fenerbahçe'yi bir basamak olarak kullandığını itiraf ettiği video. çıkarıp sıksa daha iyiydi

https://twitter.com/…lens/status/894135704732782593

"the truth hurts"

edit: "fener'e bi şey demiyor, sunderland'e diyor" diyenler "let me thank to fans. wheter you're yellow and blue or red and white. my ambition is to play highest level" cümlesini nasıl çeviriyor acaba?

alın size türkçe çevirisi: "renginiz sarı-lacivert de kırmızı-beyaz da olsa size teşekkür etmeme izin verin. en yüksek seviyede oynamak istiyorum."

ayar yokmuş, aslında sunderland'i kast etmiş. ulan bu cümlede fenerbahçe'yi sunderland'ten ayırmamışken nasıl böyle bi çıkarım yapabiliyorsunuz ahahah utanmaz orospu çocukları sizi
  • efsane ayardır.
    sayın cumhuvbaşkanımı değil, sayın cumhurbaşkanımı seçmiştir.
  • teşekkür değil bildiğin orospu çocukluğu yaptığı videodur. şu dakikaya kadar tercihine saygım vardı fakat "truth hurts" falan ne ayak olm sen kimsin yavşak? bi sezonun ilk yarısı top oynadın diye alex mi sandın kendini?

edit: özelden bana yazan bazı gerizekalılar için açıklama yapayım. günlerce konuşuldu fenerbahçe'nin kısa süreli sözleşme önerdiği ve bu adamın 4 küsür milyon istediği, hatta son olarak da 2.6-7 milyon teklif edildi kısa süreli sözleşme için deniyordu. fenerbahçe önce lens'le pazarlık yaptı ve anlaşamadı. biz de kendisiyle anlaşmadan kulübüne teklif yapmadık çünkü anlamı yoktu. bu lens denen şerefsiz de "benim kulübüme fenerbahçe teklif yapmadı" diyerek topu taca atıyor olay bu. aslında teklif yapıldı ama lens'e yapıldı, o kabul etmeyince kulübüyle görüşme başlamadı. o yüzden bana "adam fenerbahçe bana teklif yapmadı diyor" vs. gibisinden sözlerle gelmeyin.
  • karaktersiz bir oyuncunun beşiktaş'a gider ayak yaptığı hareket.
  • (bkz: puhahahahaha)
  • acıklı fon müziği ile fenerbahçe taraftarlarının ciğerini dağlamış olan videodur.

(bkz: gerçekler acıtır bazen)
  • jeremain lens'in highest level diyerek fenerbahçe'ye yüzyılın ayarını verdiği video.

lens'in söylediği: fenerbahçe'den daha üst seviyede olan beşiktaş'a geldim.

fenerbahçeli'nin anladığı: ya işte sunderland falan filan. ingiltere 2. ligi demek istemişti aslında ühühühü...

edit: görüyorum ki fenerbahçeli kardeşlerim çok üzülmüşler. üzülmesinler. fikret başkanla konuşacağım. 23 nisan'da bir günlüğüne fenerbahçe forması giydireceğiz lens'e. dayanamam gözyaşlarınıza.
  • ayar mi? kafayi mi yediniz siz yoksa ingilizce mi bilmiyorsunuz? adam en ust seviyede oynamak derken, sunderland’in 2. ligde olmasini, tr liginin altinda bir lig olmasini kast etmis, ordan ayrilmak istedigini, ve fenerbahcenin teklif yapmadigini anlatmaya calismis. they were the one that made me an offer dedigi de besiktas, bu da fenerbahce teklif yapmadi demek. hicbir sey sokup cikardigi yok, truth hurts diyerek, biz istedigi parayi vermedik diye bize gelmedi diyen aziz yildirim kopegini rezil edip fenerbahce taraftarina guzel bir tesekkur etmistir. biz bu yonetimin nasil aciz, taraftar dusmani orospu cocuklari oldugunu biliyoruz. yolun acik olsun kral.
  • (bkz: beşiktaşlı duruşu)

eski sevgilinin yeni sevgilisine, "ben onu çatlattım, ağzına falan boşaldım hep, bil diye söylüyorum yanlış anlama." demek gibi bir şey.

tamamen karaktersizlik. aşağılık bir şey bu. cidden ayıp.

edit: ulan hangi futbolcunun 1 yıl kiralık gittiği takıma teşekkür videosu hazırladığını gördünüz amk? alenen taşak geçmek için yaptırılmış işte!!!! ayık olun amk.
  • adam beşiktaş'a gidince kezbanlaştı amk. afakghjag. beşiktaşlı duruşu böyle bir şey.