şükela:  tümü | bugün
  • yakışıklı olmayan seksi erkeklerin bir numarasındadır kanımca.
  • afterschool, twelve gibi filmlerde de yer almış, 91'li umut vaad eden oyuncu. özellikle shameless'da canlandırdığı karakter oldukça başarılı; bakış, hal tavır tam puan.
  • sevimlilik abidesi. bakışlar, gülüş.. her şeyi tamam bu çocuğun. bir de bir türk oyuncuya fena halde benziyor ama kim olduğunu bulamıyorum.
  • shameless'ta lip gallagher karakterini canlandıran başarılı, sempatik oyuncu.
  • kendimi sübyancı hissetmeme sebep olan arzu nesnesi. bu arada kendisi sadece oyuncu değil aynı zamanda yapımcı ve yazarmış da. anladığım kadarıyla imdb profilini kendisi oluşturmuş galiba. ajans bilgisine kadar her şey var. 2008'de the fourth adında bir kısa filmi yazmış ve yapımcılığını üstlenmiş. imdb'de filmin tamamını izleyebilirsiniz. böyle de becerikli kabiliyetli bir şekerpare kendisi.
  • shameless'taki hafif irish-american aksanı ile döktürmekte olan oyuncu.

ayrıca (bkz: #27067325)
  • (bkz: erkek güzeli)
  • dün saat 3 civarlarında resmen sultanahmet'te gördüğüm şahsiyet... o muydu pek emin değilim ama dün tramvay durağında uzun bir süre bakıştık... sonra tramvay'a binip gitti...

edit: harbiden istanbul'daymış... ama o bakışmalardan anlamıştım kendisi olduğunu... tıka basa dolu tramvaya binmesiyle baya takdirimi kazandı doğrusu.. ben bile binmeyip bi sonrakini beklemiştim...
  • ömer aşık'a kardeşi derecesinde benzediğini düşündüğüm amerikalı aktör.
  • futurama'daki fry'a inanılmaz şekilde benzettiğim genç oyuncu.
hesabın var mı? giriş yap