• dün saat 3 civarlarında resmen sultanahmet'te gördüğüm şahsiyet... o muydu pek emin değilim ama dün tramvay durağında uzun bir süre bakıştık... sonra tramvay'a binip gitti...

edit: harbiden istanbul'daymış... ama o bakışmalardan anlamıştım kendisi olduğunu... tıka basa dolu tramvaya binmesiyle baya takdirimi kazandı doğrusu.. ben bile binmeyip bi sonrakini beklemiştim...
  • yakışıklı olmayan seksi erkeklerin bir numarasındadır kanımca.
  • sigarayı öyle bir içer ki, sigaradan tiksinen beni bile müthiş efkarlara salar, adama "of ne içti ya, canım çekti" dedirtir. yakışıklı mıdır değil midir bilemem ama açık ara seksidir. nebçim hem de, çok fena çok. shameless'taki her karakter için mükemmel oyuncu eşleşmesi yapılmış zaten, e phillip gallagher da fazlasıyla nasibini almış.
  • shameless'taki hafif irish-american aksanı ile döktürmekte olan oyuncu.

ayrıca (bkz: #27067325)
  • rizeli olma ihtimali üzerinde durduğum oyuncu.
  • (bkz: lip gallagher)

henüz 22 yaşında, yakışıklı değil ama kesinlikle çok çok çekici ve başarılı aktör. philip'e ayrı jeremy'e ayrı hayranız.
  • yakışıklı değil ama seksi. 2013 yılına girilen akşam kendisini getto da görmüştük. gerçekten çok seksi ve çok tatlı. yanında sevgilisi olduğunu sandığımız bir kızda vardı. ıyi ki kız yanındaydı yoksa kendisi oradan sağ çıkamazdı.
  • shameless izlerken zaman zaman james dean, zaman zaman da bob dylan à benzettigim, dizideki karakteri için "hayallerimin erkeği" diyebileceğim aktör.
    lip gibi bi adam için bi böbreğimi verirdim, net.
  • afterschool, twelve gibi filmlerde de yer almış, 91'li umut vaad eden oyuncu. özellikle shameless'da canlandırdığı karakter oldukça başarılı; bakış, hal tavır tam puan.
  • shameless'ta lip gallagher karakterini canlandıran başarılı, sempatik oyuncu.
hesabın var mı? giriş yap