• antalyaspora imza atan sahane yetenek.
  • bu adam muhteşem bir yetenektir. antalyaspor'a gelmesi anormal. keşke beşiktaş alabilseydi. antalyaspor seneye ilk 5'e oynar.

(bkz: #52541884)
  • antalyaspor resmi twitter hesabindan paylasmis transferini.

vay babayin dusmanlarini...
  • antalyalılara desen ki barcelona'daki eto'o ve psg'de zlatan ile oynayan menez gelecek birlikte oynayacak. hayatta inanmazlar dalga mı geçiyosun derler.

not : harbi çok iyi transfer.
  • bu transferle sıralamada galatasaray'ın üzerinde ligi bitirmesi olası olan antalya yöneticilerine "seni o uçağa bindirenin amına koyayım" şeklinde küfürler duyulmasını sağlayandır.

tanım: hayvani yetenek.
  • müthiş transfer. adını çok sık duyarız.
  • fransa'nın 87 jenerasyonunda ben arfa, nasri, benzema gibi topçularla beraber oynaması ve kariyerinde gittiği takımlar göz önüne alındığında çok iyi bir transferdir. üç büyüklerin bile hayır diyebileceğini sanmadığım adam antalyaspor'a geldi. ne diyeyim, vizyon bu olsa gerek.
  • kariyeri belki düşüşte ama eto'o gibi bir adamı bu ligde önemli bir konuma getiren antalyaspor da iş yapacağını düşünüyorum iyi transfer
  • orta yapmasını bilmeyen kanat oyuncularıyla ligi 5. sırada bitirdik. menezle uçarız ama daha bu başlangıç. kanat, kaleci ve on numara transferi de olacak.
  • bu otistik herifi ben fmde alamıyorum bu antalya nasıl aldı. baya bi ilginç...
hesabın var mı? giriş yap