şükela:  tümü | bugün
  • telefonlara işkence yapan elamanın youtube kanalı :
    https://www.youtube.com/…l/ucwfkcr40ywozqx8fhu_zqqq
  • adam saglam test yapiyor ve cok ciddi bir konusma tarzi var... saka yaparken bile herhangi bir duygu yok gayet soguk ve ciddi... izlemeyenlerin izlemesini tavsiye ederim.
  • kendisi telefon aleminin euro ncap testidir. bu testten geçemeyen hiçbir telefon alınası sınıfa girmez. hatta telefon üreticileri sırf bu adamın işkence testlerinden kalmasın diye sağlam üretiyor olabilir telefonlarını.

telefon söküp takma konusunda da youtube'da öncüdür. kendisinden önce telefon söküp takma, tamir etme işi bu kadar yaygın değildi. sadece birkaç nerd hintli ve konuşmalarından rus olduklarını tahmin ettiğim kişiler yapıyordu.

yazılımla falan ilgilenmez, direkt donanıma bakar. tamir etmek kolay mı? sağlam mı gibi kriterleri vardır telefon kullanımı ve seçimi konusunda ki bunlar önemlidir.
  • reyiz 2018 yılı içinde test ettiği telefonların içinden en iyisini seçmiş
  • kanal hakkında bu kadar az entry girilmiş olması ilginç. hoş bir tarzı var. kanalı keşfedeli bir yıl falan olmustur. o zamandan beri yayınladığı videoları izlerim. sizlere de tavsiye ediyorum.
  • yürüme engelli kız arkadaşı ile dünya evine girmiş olan koca yürekli adam.
    cerrah hassaslığı ile söküp topladığı telefonu gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
  • yürüme engelli eşi için oturma odasına nefis bir asansör inşa ettirmiş olan adamdır.. gerçekten adamdır!
    bkz: https://www.youtube.com/watch?v=aqmzfqodjzo
  • zack nelson'ın kanalıdır. bir telefonu en ufak parçasına kadar ayırabilir veya evinin içine bir asansör inşa edebilir. öyle bir becerikli bir adamdır. yürüme engelli olan güzeller güzeli eşinin hayatını kolaylaştırmak için uyguladığı çözümler de duygulandırır.
  • test ettiği telefonun tamir edilebilirliğine dikkat etmesiyle kafalarımız uyuşsa da gerek ses tonu gerek konuşurken yaptığı kelime seçimleri ile biraz ürperten bir abi. sanki bdsm meraklısı bir dom bu merakını eşine değil de telefonlara yansıtıyor gibi hissettim. tersinin pis olduğunu seziyorum.