• bu sezon 21 maçta 0 gol 0 asist ile yardıran çöp kutusu.
  • bomboş bir oyuncu olduğunu düşünüyorum, united seviyesinde tutanabilecek bir oyuncu kesinlikle değil. mental olarak tam bir yeni nesil ergen türünden futbolcu. de rossi'nin lafıydı galiba " ben maçı kaybettikten sonra sinirden ağlıyorum, genç futbolcular hiç bir şey olmamış gibi instagramda takılıyorlar" diye. tam olarak bu tarz bir futbolcu.
  • adam entry tarihi itibariyle son 6 lig maçında 4 gol attı 2 de asist yaptı west ham'da, londra'nın havasında mı suyunda mı bir şey var bilemiyorum artık. zaten durum tamamen absürt. yılların dalga geçilen lingard'ı attığı gollerle david moyes önderliğinde west ham united'ı, son şampiyon liverpool'dan bir maçı eksik olmasına rağmen 5 puan farkla şampiyonlar ligi yarışında tutuyor. corona zamanı futbol böyle bir şey.
  • sezon sonuna kadar west ham'e kiralandı. biraz salak ama ben iyi oynayacağına inanıyorum.
  • kariyerindeki 12 golün 7'sini bu sezon, 6'sını son 10 maç, 4'ünü de son 5 maçta atmış futbolcu. son vuruşlarda kendini geliştirdiği ortada ama bu abartı performansın ana sebelerinden birinin gerekli yeteneklere sahip olmadığı kanat mevkileri yerine amc pozisyonunda oynamaya başlamış olması gibi gözüküyor.
  • united seviyesi için çöpoğlu çöp futbolcudur. altyapıdan çıktığı için bu kadar müsamaha gösteriliyor sanırım. 27 yaşına gelmiştir ama henüz olmamıştır. bu şımarıklıkla da olacağını pek zannetmiyorum.
  • form durumu veya kabiliyetlerinden ayrı olarak, şu gibi konularda aşırı itici bir adam.
  • hayatımda gördüğüm en itici futbolcu.
  • overrated olduğunu düşünüyorum. klubün sosyal medya hesaplarında sürekli bu eleman var.
  • evrende başka canlılar var mı?
    öldükten sonra ne oluyor?
    jesse lingard bu manchester united'da nasıl yıllardır kadroda olabiliyor?

arkadaşlar bazı soruların cevapları net değildir. kurcalama siktir et.
hesabın var mı? giriş yap