• the air filled with a pungent charcoal smell
    and the doors closed before sunset;
    from that city as languid as a laudanum
    you are the only surviving trace in my memory, you
    who smiled at the vast light of her own dreams.
    with your eyes, your teeth, and your white neck
    what a beautiful neighbor you were, jessica alba

[sin city, 2005]
  • bilenler bilir, bilmeyenler öğrensin bu muhterem hanımefendi dark angel isimli şahane dizide labaratuvar ortamında yaratılmış ve genetik olarak üstün özelliklere sahip bir arkadaşı oynar. gerçek hayatta da bu hanım kızımızın annesinin danimarka ve fransız karışımı babasının da meksika, kızılderili ve ispanya karışımı kökenlere sahip olduğunu öğrenmek biz sevenlerini şaşırtmadı. bu güzellik öyle basit bir mahalle arkadaşlığı sonucunda gerçekleşemezdi zaten. üç ayrı kıtadan ve beş ayrı milletten genlerin üçüncü nesilde kaynaşmasıyla ortaya çıkan bu melez hanımefendinin çalışmalarının gelecekte artarak devam etmesini dilemekteyiz. bu entry aracılığıyla da fox yöneticilerinin allah belasını versin demek abes kaçmayacaktır.
    (bkz: dark angel)
    (bkz: imdb)
    (bkz: fox)
  • çok iyi bir insan olduğu şüphe götürmez. yani o kadar iyi bir insan ki fragmanından son derece boktan olduğu anlaşılan honey isimli filme bile gitmeyi düşünebiliyor insan.

edit : gittik, gördük honey isimli filmini. film kötü müydü? şüphesiz ki evet. gerek ben gerek arkadaşım pişman olduk mu? şüphesiz ki hayır. demek ki. evet jessica alba o kadar iyi bir insan, o kadar harikulade bir hanımefendi.
  • şu ana kadar gördüğüm en güzel kadındır. nokta.

zamanından ötesinden: kötüleyin bakalım. farketmez, benim idealimdeki kadın tipidir jessica alba. güzel ve seksi olduğu kadar, tatlı ve çocuksu da olmayı başardığı için.
  • kendisine olan aşkım honey filminin 8. dakikasının 30. saniyesinde filizlenmiş ve 8. dakikasının 46 bilemediniz 47. saniyesinde doruk noktasına ulaşmıştır. uzunca bir zamandır öte platonik bir aşk yaşamayan zatıma tekrardan bu duyguları yaşattığı için bu muhterem hanımefendiye selam ederim, önünde saygıyla eğilirim.
    (bkz: ah canım)
  • sin city'deki haline bir ömür verilir. ardından bir daha sıraya girilir. kahkülünden mi, saçından mı, makyajından mı, veyahut o dönem biraz daha etine dolgun olduğundan mı bilinmez, bir başka güzeldir sin city'de.

(bkz: acayip kanım kaynıyor buna müthiş sevimli bir şey)
  • susan delgado'ya en çok benzeyen kişi galiba. bir ara shakira üzerine yoğunlaşmıştım, ama o biraz kısa kalıyor. o değil de "shakira üzerine yoğunlaşmak" derken bir garip oldum. keşke lan.
  • "sanırım küçükken en önemli işim bütün erkeklere ilk öpücüklerini vermekti" - jessica alba
  • çok güzel kadın. yüzü mü daha güzel vücudu mu bilmiyorum. her şey oranında. oyunculuğunun önünde bir güzelliği var. böyle sevgilim olsa paranoyak olur kafayı yerdim herhalde. çok güzel lan. güzelliğinden ağlayacağım.
hesabın var mı? giriş yap