şükela:  tümü | bugün
 • öncelikle belirteyim bu yazdığım reklam değil üzerindeki emeği bildiğim bir uygulamaya isteyerek verdiğim desteğimdir. ne işe yaradığına gelirsek, gerçek dünyada pratik biçimde jest yapmanıza yarıyor temel olarak. jest yapacağın kişinin telefon numarasını giriyorsun, sms ile bir qr kod gidiyor o kişiye. qr kodu jest yapılan yere okutuyorsun ve jestin gerçekleşiyor. mesela bir arkadaşının o anda bir mekanda yemek yediğini vs biliyorsun ona jest olarak bir kahve veya bir kadeh bir şey gönderebiliyorsun. tabi spa’dan helikopter turuna kadar çok uç jestler de var uygulamada ama kitap, kahve, cd gibi daha basit jestler kulağa çok hoş geliyor.

  android denemesini yaptım gayet düzgün çalışıyor, iosda da varmış.

  sitesi de şu;
  http://www.jestiniyap.com/

  deneyin, bug rapor edin, mıncırın sevinelim.
 • d&r, bimeks, marriott, hilton, sofa gibi firma ve mekanlar ile anlasmis uygulama. basta osmanlar nalburiye, mahmut cafe gibi yerlerle anlastigini dusunmustum ancak gayet iyi is ortaklari bulmuslar.
 • laf sokarak, itici imalarda bulunarak birinci ay dönümünde jest talep eden bir adet kız arkadaş içeren, her yerden fırlayan reklamdır.

  'mest oldum, vallahi jest oldum ouououo...'

  e- ben bu şarkıyı çok seviyorum ehi.
  k- ben de... özellikle 'jjjessst' kısmını, öhm.

  pek pamuk şekeri pek.
 • reklami icin konusacagim.

  sevgilisiyle oturup gozlerini tavana dikerek jest oldu sarkisi mirildanan bir tip ve ezik ezik trip atan bir hatun. acayip itici bir iliski. ikisinde de yokluk cekip birbirlerine mecburen tahamul eder bir hava var.

  efendim sonra o oyunculuklar ne allah askina? ey yonetmen kisisi! sen oyunculara boyle mi oyun veriyorsun? kamera ve mustafa sandal'in hareketlerinde senkron kaciyor, birbirlerini yakalayamiyorlar. tamam guzel diyip bunlara mi onay verdin?

  butce kisitli olabilir eyvallah da bunlarin butceyle alakasi yok.
 • reklamının çok kötü olduğuna katıldığım, ama uygulama olarak epey iyi bulduğum.

  özellikle de miles&smiles ile iş birliği olması benim için bir artı, uygulamadan harcama yaptıkça mil veriyor.

  kendime yemek falan ısmarlıyorum bazen.*