şükela:  tümü | bugün
  • büyük girişimci ve vizyoner işadamı fadıl akgündüz beyefendinin çıkaracağı milli ve islami kripto para türevidir. jetcoin isimli bu kripto paranın fabrikasının temeli siirtte atıldı. 3000 kişiye iş imkanı sağlayacağı söylenen fabrikada tamamen islami unsurlara göre hazırlanacak olan jetcoin 2018 yılında dolaşıma girecek.
  • anlik dolar kuru 0.023278'dir.

kaynak: https://coinmarketcap.com/currencies/jetcoin/
  • bana da suyundan coin
  • (bkz: jetcoin)
  • amınacoin
  • bu adam yaklaşık 20 yıldır,her 5 senede bir falan ortaya çıkar, ipe sapa gelmez projelerle dini bütün kerizlerimizin parasını iç eder kaybolur gider. bu şahıs yarın çıkıp; "ben jetcoin diye bir şey çıkarıyorum, 3 seneye kadar piyasada dolaşıma girmeye başlayacak,kendime ortak arıyorum" dese, binlerce keriz,evi arabayı satar bu adama "alaaaahuekbeeeerrr" diye bağıra bağıra hibe eder. bakın adamın kesinlikle bu üçkağıt için altyapı kurmasına dahi gerek yok. sadece 2 tv kanalına çıkıp, projeden bahsetmesi yeterli.

siz istediğiniz kadar taşak geçin oğlum. bu adamın çıkıp, 2 tv kanalında konuşması yeterli. buna kerizlenen adamlar da, jet fadıl'a üçkağıtçı diyenler için "kıskancınızdan çatlayınnnnnn" diye diye para akıtırlar.
  • (bkz: akcoin)
  • ne bu adamda çakallıklar biter ne de bu adamın jet skisine binmek isteyen kısa yoldan köşe olmak isteyen sazanlar biter.

helal ve para kelimelerini aynı cümlede kullanınca birden keriz paratoneri gibi oluyor adam. bu özelliğini değerlendirmek isterse hiç sürpriz olmaz.
  • (bkz: cebimecoin)