aynı isimdeki diğer başlıklar:
şükela:  tümü | bugün
 • kadrosuna genç yıldız adayı ecem uzun'u da dahil eden gülse birsel dizisidir. kadro şimdilik çok güzel. yeni oyuncular eklenir mi? gülse bu belli olmaz. o en iyisini bilir.*

  alışılan 120 dakikalık dizi formatının dışında 60 - 70 dakika olarak çekileceği de konuşuluyor ayrıca. umarım 150 dk olmaz. komedi dizisine yakışmıyor 120 dk..

  bilgi: kadroya hasibe eren'de katıldı ve star tv de yayınlanacağı kesinleşti.

  bilgi2: diğer oyuncular: çağlar çorumlu, sarp apak, derya karadaş, bartu küçükçağlayan ve cengiz bozkurt.

  edit: yine hüsran, hüsran derken dizi değil de 2 saatlik dizi yapmaları. dizi için yorum yapmak daha erken, 2-3 bölüm sonra ancak..
 • keşke serdar orçin de katılsa ekibe.

  bu adamı bir sitcom'da görmek isterdim açıkçası hafif sayko bir rolde.
 • gülse birsel'in avrupa yakası ve yalan dünya'dan sonra yazdığı üçüncü dizi. kadrosu yine bilindik isimlerden oluşuyor.
  gülse birsel dizilerine karakter oluşturmada başarılı ancak sarp apak ve hasibe eren isimlerinde neden bu kadar ısrar ediyor anlamıyorum. önceki iki dizisinde oynayan bu oyuncular yeni dizisinin kadrosunda da yer alıyor.
  ancak iki oyuncu da önceki dizilerde olsa da olur olmasa da olur nitelikte karakterler canlandırıyorlardı. yani başarısız olmasalar da dizinin izlenmesine ekstra katkı sağlayacak bir performansları yoktu.
  illa eski dizilerindeki isimlerle çalışmak istiyorsa binnur kaya, nihal yalçın, engin günaydın gibi diziye gerçekten katkı sağlayan isimlerle çalışmalı.
  avrupa yakası ve yalan dünya'nın tüm bölümlerini izlemiş ancak avrupa yakası'nın türkiye'de yayınlanmış en kaliteli komedi dizisi olduğunu düşünen bir izleyici olarak da özellikle binnur kaya'yı tekrar bir gülse birsel dizisinde izlemeyi isterim.
 • merak ettiğim dizi ama sanırım yine içinde fazlaca karikatürize edilmiş, tek boyutlu karakterler barındıracak. avrupa yakası'nın sonlarına doğru bu tür karakterler diziden itmişti. yine de gülse birsel'in bir yolunu bulup bizleri güldüreceğini biliyorum.
 • gülse birselin her işini deli gibi takip eden ve seven biri olarak kadronun muhteşem olacağına eminim ama sarp apak ve derya karadaşson zamanlarda izlemekten sıkıldığım iki isim. keşke ikisi olmasaydı. bazen çok gürültülü geliyor ikisini izlemek.ama tabi peşin hükümlü de olmamak lazım oynayacakları karakterleri bilmeden.
  gülse birsele şimdiden bol şans. önceki işlerine bakılarak dahi yeni bir efsane yaratacağına eminim.
  (bkz: avrupa yakası)(bkz: yalan dünya)
 • star tv'de yayınlanacak yeni gülse birsel dizisi.
  bkm yapımı olması tadımı kaçırıyor. aile arasında'yı izlerken "bkm'ye başka rezil işler yapsın diye para kazandırıyorum" diye düşünmekten filme odaklanamamıştım. dizide böyle olmaz umarım. bilmiyorum. of.
 • (bkz: buralar şimdilik dutluk)

  cengiz bozkurt da varmış, yanına engin günaydın nasıl da yakışır be gülse..

  hadi bakalım, survivor’a uzun zaman sonra bir rakip çıkar belki.. kim bilir..
 • bu diziyle ilgili gülse birsel'den şimdilik sadece bir (1) adet beklentim var: n'olur, bak allah'ın adını verdim, "üst sınıf" kapıcı karakteri yaratma. avrupa yakası'ndaki cesur ve yalan dünya'daki görkem karakterlerinin ikisi de fiyaskoydu: bir izleyici olarak yalnız olmadığımı da biliyorum, lütfen, en azından jet sosyete'de bu tür bir karakter görmeyelim.
 • cengiz bozkurt ve çağlar çorumlu on numara olmuş.

  derya karadaş umarım yine aynı şekilde sesini dikleştire dikleştire lümpen köylü ruhlu kadın karakterini oynamaz. can sıkıcı oldu çünkü artık.

  ve lütfen, burhan altıntop'un son dönemleri ve gaffur gibi kolaya kaçılmış freak show karakterleri görmeyelim. yapabilirsin gülse. avrupa yakasının ata demirer'li bölümlerini de sen yaptın.
 • umarım derya karadas'in az rolü olur da sık sık kanal değiştirmek zorunda kalmam. kadronun gerisi şahane.