aynı isimdeki diğer başlıklar:
şükela:  tümü | bugün
2021 entry daha
 • bu akşam yayınlanmayacakmis.sebebini de böyle açıklamış gülse abla.sempatik hatun.bence dizide daha çok gizem görmeliyiz.
 • senaryoda beklenen düğün tertibi ile final yapması kesinleşmiş olan dizi.

  ankara kulislerinden gelen bilgi doğrultusunda bu hafta yayınlanmama nedeni de reytinglerdeki sert düşüşmüş. kanal yerine tekrar bölüm koyup reyting farkını görmek istiyor deniliyor.

  ah gülse ah..
 • tutmayacağını biliyordum. o bağırarak komik olduğunu zanneden kadın ve yılların "yaşar usta" karakterinin içini boşaltma girişimi kabul edilemez.

  son zamanlarda iyi şeyler de olmuyor değil.
 • final haberleri umarım yalandır dediğim dizi.
  ben seviyordum ya hiç mi hatrım yok?
 • final yapmayacağı söyleniyor ama uzun soluklu olmayacağını da düşünüyorum.
 • izlediğim tek dizi, bu da olmasa dert tasa unutturacak ne kalır geriye.

  her pazarı iple cekiyoruz resmen. yolda belde olursak eve yetisemezsek devodafone tv ile izliyoruz. kacirmamak icin herşeyi yapiyoruz. bugün yayinlanmamasina iliskin yaptigin aciklama nedeniyke tesekkur ederim gizem hanimcigim.
 • dizinin tutmadığını kim söyledi :) dizi total grubunda çok düşük rating ve share alıyor ancak ab ve abc de ilk 3 e giriyor daha ne yapsın. jet sosyete’nin rating sebebi ile final yapacağına inanmıyorum.
 • dizi başlayalı artık epey olduğuna göre beğenmeyenler izlemesin geçsin. durup durup izlenmiyor kalkacak deyip durmasınlar.

  ben de yalan dünyayı beğenmemiştim ama durmadan takip edip bir an önce kalkması için dua etmedim. zaten izlemiyorsam yayında olup olmamasının bana ne zararı dokunabilir. ben yalan dünyanın o kadar sürdüğünü bile farketmemiştim o kadar ilgi alanımın dışındaydı.

  eleştirinizi yaptınız, beğenmediğinizi ifade ettiniz, unutun gitsin artık.
 • bir dizinin yayınlanmayacagı, instagram hesabından aynı gün içerisinde-yine dizi karakteri benzetmesiyle açıklanması çok tuhaf değil mi? haftada 2 saat tv izliyordum ve sadece bu diziydi. şimdi benim pazar aksamı icin bir takım arkadaşlarımın buluşup benim sadece bu dizi icin iptal olan programıma yazık değil mi? gülse bence insanları gizem özpamuk gibi ti ye alarak dalga gecmiş, yahu ben işe-toplantıya-okula-her nereye ise 5 dk geç kalsam yüzüm kızarıyor utanıyorum, bu insanlarda ki bu rahatlık nasıl geliyor, yeterince para olmasından mı? takmamasından mı? aman türk milleti değil mi nolacaktan mı? görev, sorumluluk bilinci bu ülkede oldum olası olmadı. ama yine de insanların yetiştiremedikleri işlerini hicbirşey olmamıscasına gülüp eğlenerek geçiştirmeye çalısması felaket bir durum. bir de 120 dk komedi çekince olmuyor diye sebebini de dile getirmiş, yapamayacaksan daha kısa yola çıkılsaydı?

  hafta içerisinde instagramdan dizi karakterlerinin paylaşımlarına da bakıp bu hafta icin vay be helal olsun hem özel hayatlarına zaman ayrıp kendileri icin yasayabiliyorlar hem de bu dizi setleri gülse sayesinde bu
  kadar ağır geçmiyor demek ki düşünmüştüm.

  umarım dizi asla bitmez, topluma inceden inceden ders verip caktırmadan bilinçaltına işleyen başka bir dizi olduğunu düşünmüyorum. ama izleyemeyince de gerçekten üzüldük, telafi edin gülse hanım, bu kadar uzuunnnn yazdık, zamanımızı ayırdık.
 • yaşar usta karakterini sikertmeye çalışırsan olacağı budur işte, denilebilecek durum.
6 entry daha