aynı isimdeki diğer başlıklar:
şükela:  tümü | bugün soru sor
2551 entry daha
  • gizeme bayılıyorum,bakışlarına ,konuşmasına,hal ve tavırlarına.çok sempatik bir karakter.bartu ilk başta itici geliyordu şimdi onu da seviyorum.şiddet ve dram yerli dizilerin genel karakteriyken bu dizinin komedi olması ve beni güldürebilmesi bile onu benim için farklı yapıyor.
  • melike neden sevilmedi? çünkü onu bilgiç kişi yaptılar. komedide akıl küpü, bilgiç kişinin karizması korunamaz. o karizma giderse elde komiklik de olmadığı için hiçbir şey kalmaz. hem aslı da ekipteki en genç ve tecrübesiz oyuncu.

ilk bölümlerde ozan ve melike arasında uzun süreli bir aşk yaşanacağı izlenimi verildi. ama iki bölümdür ne oldu? ikisi de bir görünüp kayboluyor ve birbirlerine alaka gösterecek kadar dahi sahneleri yok. birbirlerini unuttular. zaten o kadar da yakışmıyorlardı.

senaristimiz de doksanların romantizminden kopmuş görünüyor. avrupa yakası'nda aşka inanç ve tek eşlilik hakimdi. iffet ve tahsin birbirini seviyordu. cem ve aslı da uzun bir çalkantı yaşasalar da birbirlerine döndüler. en güzeli de fatoş ve tanrıverdi'nin aşkıydı.
    dizinin son kalesi talip de yıkıldı. belki de iyi oldu. happily ever after ilişkiler 2018 seyircisine inandırıcı gelmeyebiliyor.

yukarıda denildiği gibi gizem karakterine ben de bayılıyorum. gülse birsel oyunculuğunu çok geliştirdi.

beğenmeyenler de diriliş, istanbullu gelin, yasak elma vs. izleyebilir. ama jet sosyete'nin komedi dalında rakibi yok şu an. dram dizilerine ben de parodi gibi bakıyorum. gülmeye ihtiyacım var gerilmeye değil.
  • gülmeye ihtiyacı olan ve bu diziyi sevenlere güzel bir alternatif:

(bkz: fıkralarla türkiye)
  • türk televizyonlariyla aramdaki pamuk ipliği.
    geçen bölüm o ses kısmında kopma noktasına geldi. bu hafta da gizem'in oynadığı yerli dizi eleştirisinde. ona bile tahammül edemiyorum. o sahneler olacaksa lütfen gerçeğine benzemezsin. komik olmuyor. zaten genel anlamda süre olarak bir sit-com'u benzetmişler bir de içerik olarak benzemesin.

edit: bu gidişle sadece gündüz, alara, ilayda ve şennur'un sahnelerini youtube'dan izleyeceğim.
  • bu da olmayınca yeniden big bang theory'i başa aldık mecbur. hala komik. 10 sene geçmiş ama hala komik.
  • dünkü bölümde gizem'in bir türlü ölmemesi beni bile sinir etti. tamam güzel göndermeler yapıyorsunuz gülse hanım ama bizi de düşünün.şennur hanıma bayılıyorum doğrusu.
  • çok keyifle izliyorum, akıcılık mükemmel,karakterler cuk oturmuş.en beğendiğim karakterler: başta ilayda olmak üzere, tezgahtar karakteri olağandışı olmuş.
  • izlemeyi aylar önce bıraktım da kahvaltıda falan haftasonu açıyoruz arada.

la bu ne? dizinin yüzde 95 inde gizem karakteri var.

gözünüzü sevem yazmayın şuraya gizem karakterine bayılıyorum diye. gülse hanım okuyup gaza geliyor.

ya da diğer oyuncuların kaşesinden kısmak için kendine rol biçiyor sürekli o da olumlu.
  • izlerken kusma isteği duyan bir tek ben miyim.

bizimkiler izliyor gözüm takıldı dün bir 10 dk kadar, daha fazla tahammül edemedim resmen.

gülse sen ne güzel işler çıkarıyordun ne oldu sana böyle.
  • dün geceki bölümü harika olan dizi.özellikle panzehir espirisi muhteşemdi.
15 entry daha