şükela:  tümü | bugün
  • bir sehirlerarasi otobus firmasi.
  • 60'lı yıllarda da vardı bir jet turizm, o zamanların varanıydı.ben sadece ankara ile istanbul arasında çalıştığını hatırlıyorum, ankara'da ziya gökalp caddesinden kalkar kadıköyiskele nin yanında bırakırdı. lacivert üniformalı hostesleri ilk kez orada görmüştüm. hosteslerin görevi yolcular sıkılmasın diye, tüm yolcuları mikrofona davet edip fıkra anlatmalarını sağlamaktı.
  • an itibariyle ağzımıza sıçmış sorumsuz çalışanların olduğu ( servisin şöförü kaza yaptığı için kaçıp gitmiş ve bizi saatlerce yağmurda bekletmiş) otobüs firmasıdır. ancak bir kaç saat sonra insaf eden bir çalışan çıktı da 1 kız 2 erkeği gidecekleri yere bıraktırttı. okuyorsan sağolasın kardeş .
  • istanbuldan ankaraya dönerken yayınladıkları filmi çok beğendiğim firma.
  • sorumsuz calisanlara sahip otobus firmasi.
  • kesinlikle tercih edilmemesi, tercih ettirilmemesi gereken bir firmadır. bu entriyi henüz daha otobüse bile binmeden giriyorum. saat 18'de kalkacak araba an itibari ile otogara bile girmemiştir. sorumsuz, lakayt, şeyinin ucu ile iş yapan insanlar daha otobüsün nerede olduğunu bile söylemekten acizler. bir de utanmadan gecikmiş otobüs için hemen kalkmıyor ankara adana antep diye bağırıyorlar.

kısaca ikinci kez yolcu beklenmeyen bir firma olduğunu göstermiştir.

düzeltme: imlâ
  • internetten bilet alsanız dahi güvenilmez firmadır.
    sizi otobüse yarım saat kala arayıp; "otobüs ankara'ya uğramayacakmış" diyebilirler (dediler). hemen başka firmadan aldık bileti el mahkum.
  • kafasına göre çalışan kafasına göre çalışmayan bozuk otobüsle alakasız yerlerde dura kalka sefer yapmaya çalışan şahane bir firma. harika gerçekten.
  • iskenderun’a gidip gelirken kullandım. standartları ortalamanın üstündeydi. benim en çok dikkat ettiğim mevzu ani fren ya da manevradır. şöförleri dikkatliydi.