şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bağımlılık yaratan fast fooder. hemen hemen her üründen yedim. bu kadar ucuza bu kadar lezzetli yemek yenebilecek 3 yer daha sayamam.

  fiyatların düşük olması tamamen bozuk parayla çalışan hot boxlar sayesinde fazla çalışan bulundurmak zorunda olmamalarından. şef aşçı da wyndam kalamış'dan transfermiş diyolla.

  (bkz: hll spr dvm)
 • kadıköy halitağa caddesinde yani dershaneler sokağında açılmış yeni bir fast food dükkanı. açılalı henüz 3 ay olmasına rağmen güler yüzlerinden hiçbir şey kaybetmemişler.

  konsept çok basit. belki bir amerikan filminde denk gelmişinizdir. elinizdeki bozuk paralarla çekmeceler dolusu yemeklerden istediğinizi seçer ve gerekli parayı atari oynar gibi çekmece yanındaki hazneye atarsanız.

  işin güzel tarafı her ne kadar fast food da olsa, çekmecedeki yemekler adını anmamıza gerek olmayan küresel fast food markaları gibi saatlerce bekletilmiş ürünler değil. çekmecelerdeki ürünler en fazla 20 dakika orada bekliyor. hamburger ve sosisli ekmeklerini de kendileri hazırlıyorlarmış. bu açıdan bir nebze olsun daha sağlıklı olduğu iddia edilebilir.

  geçtiğimiz hafta gittiğimizde masamıza gelen arkadaşa çok memnun kaldığımızı söylemek istedik. sonradan öğrendik ki işletmecisiymiş. umarım bu güler yüzlülükle işini devam ettirir. daha fazla dükkan açmayı düşünüyorlarmış ama bu konu hakkında baya dikkatli davranacaklarmış.

  tam kalkmaya yakın muz pudingli bebe bisküvitli bir şey verdiler aman allahım! mutlaka gidin, yiyin, mutlu ayrılın.
 • tek burger rejimine hayır kampanyasıyla, cep dostu olmasıyla zaten fethettiği gönülleri tapusuyla almış fastfood dükkanı.

  ha bi' de vegan burgerleri var ki, et yemeyen güruh adına şahane bir fastfood şansı.
 • yolumuzun düşmesiyle, bugün cheesyburger menü'sünü test ettiğim, seçenek olarak üzerine chedar dökülü patatesi nefis olan ama hamburgerini lezzet açısından bayaa bir vasat bulduğum fastfood markası.
  bunu haricinde konsept güzel, fiyatlar makul sayılır.
 • yakında emaar civarında bir şube açacak hamburgerci.
 • türkiye'de fast food satışı yapan bir yerde vegan/vejetaryen burger bulmak ne yazık ki pek mümkün değil, olan da fantastik fiyatlar çekiyor genelde.

  burası hem cidden çok uygun fiyatlı hem de bu etçil coğrafyada biz et tüketmeyenlere bir seçenek sunmayı düşünmeleri çok hoş. kuryeleri de beyefendi düzgün birisiydi.

  kazançları bol olsun.
 • çakma febo.
 • vegan burger olup da fiyatı bu kadar uygun olan başka bir yer yok ülkede. ve hamburger ekmeği o kadar lezzetli ki. vegan burger arayanlar kesinlikle denemeli.
 • kadıköyde otomata para atıp karnınızı doyurabildiğiniz güzel bir mekan.