şükela:  tümü | bugün
 • müthiş albüm! su gibi akıyor. arka planda sürekli çalsın, verdiği huzur hiç bitmesin istiyor insan.
 • iyi olmuş, oturup 'dinlenmeli'. ayrıca nefis bir moonage daydream coverı da içeriyor.
 • bünyeye huzur aşılayan 2011 çıkışlı brazzaville albümü.

  1. rather stay home
  2. anabel2
  3. moonage daydream
  4. pillow from home
  5. 3jane
  6. downtown boyz
  7. your motion says
  8. ash cloud
  9. some days
  10. sophie brown
  11. caspien sea
 • allahım bu albüm bir bütün olarak öyle güzel ki.. hangi şarkıya albümün en güzel şarkısı desem şaşırdım. ha demek zorunda mıyım hayır.

  ama sophie brown ı dinliyorum mesela. en güzeli bu albümün yahu diyorum. sonra your motion says dinliyorum, bu hepsinden güzel diyorum. pillow from home çıkıyor, en tatlısı bu diyorum. anabel2 çaldığından bunun gibisi yok diyorum. rather stay home var, ona ne desem şaşırdım. hep hep hepsi çok güzel. muhteşem bir albüm.
 • sanki eski albüm şarkılarını masaya döküp seçtiklerine yeniden söz yazmışlar izlenimi veren brazzaville albümü. elbette tüm şarkılar yine çok içli, ve bir o kadar da güzel ki hepsinin ilk beş saniyesini dinleyip sonra yeniden ilk on saniyelerini sonra yeniden ilk bir dakikalarını dinlemeye çalışıyorum evet. insanı böyle saçma bir döngüye sürükleyen albüm.
 • yine dinledikçe insanın midesinde sevgi kelebekleri uçuşturan brazzaville albümü. hafif buruk, hafif gülücükler saçtıran parçalarla döşenmiş. dinledikçe david arthur brown 'u bir kere daha en sevdiğim söz yazarlarının tepesine çektim. eskiyeni konserinde gönül rahatlığıyla eşlik edeceğim bir albüm hediye etti yine sevgili brown. your motion says kısa ara farkla albümün favorisi ama favori listesine albümdeki neredeyse tüm şarkıları eklemem bir iki dinleme sonrasında olası gibi görünüyor.
 • her şarkısı birbirinden güzel bir adet brazzaville albümü. kulaklığı takıp yürürken dinlenecek şarkılardan. ya da masaüstünde çalışırken arkada çalacak şarkılardan. öylesine yumuşak öylesine ruhu dinlendiriyor ki. albümün favori şarkılarım 3jane, pillow from homedur.
  ayrıca o ne güzel bir albüm kapağıdir yav. en güzel albüm kapaklarından biri olabilir zannımca.
 • dinlemelere doyamadığım brazzaville albümü.
  ara ara dönüp dolaşıp müzik falı açıp rastgele bir şarkısını dinliyorum. bu gece falımda çıkan esasında david bowie'ye ait olan ve brazzaville'in coverladığı moonage daydream. sanki su üzerinde parmak uçlarında yürürmüş gibi bir his veriyor bu şarkı nedense.