şükela:  tümü | bugün
  • yaşadığımı hissettiren 1987 doğumlu koreli aktör.

bu adam sayesinde organlarımı hissedebiliyorum. keşke istanbul'a gelse. havaalanının yolunu bilmememe rağmen gidip onun için pankart tutabilirim. bu yasımda bana böyle seyler yaptırıyor ya daha ne diyeyim.

gidip diğer dizilerini izleyeyim dedim, hep tarihi oynamış. ben de nefret ederim ama onun için bile izleyemiyorum.

birkaç resim koyalım

sevdiğim kız bana abi dedi senin canını yerim ben

işte bu ve bu

ve buu

edit. ve an itibariyle onun için bile olsa izlemem dediğim şeyi bitirdim.hemde 51 bölümdü.insan sevince herseyi yapıyor demek ki*
  • hmmmpppffff!

evet, gayet de tanım yaptım.
  • yayinlanan healer dizisinden sonra instagram hesabini takip etmemeniz tavsiye olunur. zira dizideki sert , asi karakterinin aksine instagraminda efekt programlariyla dudaklarini boyama mi dersin , ay ben cok yakisikliyim tarzinda bakislar atarak video cekmeler mi dersin , yoksa gunumuz ergenlerinin modasi aptal aptal agiz acma , sasirma pozlari mi dersin *. hayir ben uyardim bak.
  • gördüğüm en yakışıklı koreli oyuncu. evet lee min ho vehyun bin hayranıyım, oyunculuklarını ve tiplerini çok beğenirim. ama onlara karşı izledikçe gelişen bir hayranlığım oldu, oyunculuklarını gördükçe gözüme yakışıklı gelmeye başladılar. ama bu adam farklı. daha dizi başlamadan, bölüm başında çıkan fotoğrafından etkilendim. oyunculuğuyla aldı götürdü zaten. sesi de çok güzel. gülümsemesi ve bakışları ise bambaşka.

o kadar duygulu ve aşık bakıyor ki...healer ile tanıyıp hayranı olduğum, empress ki ile iyice bağlandığım, şu anda hevesle yeni dizilerini beklediğim oyuncudur.
  • gün geçtikçe yükselen güney kore'li aktör. oyunculuk ve tiyatro mezunu ve oldukça yetenekli. her rolün altından başarıyla kalkabiliyor. bir kdrama sever olarak diğer aktör ve aktristleri izlerken hep aynı kadını veya adamı izliyorum. ama ji chang wook aynı dramanın içinde bile birden değişik bir karaktere bürünüveriyor. healer'da karizmatik taşıyıcıdan saftirik muhabire dönüşüyor. empress ki'de korkak ve şımarık prens rolünü güzelce oynayıp ardından psikopat kralı gayet iyi canlandırıyor. bachelor's vegetable store'da hayali manav dükkanı açmak olan sıradan bir çocukcağız olduğuna yürekten inandırıyor. sebzelerle meyvelerle aşk yaşıyor. önüne çıkan engellere ise kanının son damlasına kadar direniyor. resmen acıyorum çocuğun haline. kısaca rolünün hakkını veren ve helal olsun dedirten bir oyuncu. önü açık geleceği parlak olsun.
  • rotasını çin'e çevirmiş olan güney kore'li oyuncu ve şarkıcı. biz kendisinden askere gitmeden önce bizi 2 yıl süreyle oyalayacak bir dizi beklerken görünen o ki kendisi healer'dan sonraki 2. dizisi için de hakkını yine çin'den yana kullanmış. bu arada yine kore'de şarkıcı olarak müzikal hariç herhangi bir faaliyeti yokken, çin'de albüm çıkararak şarkıcı olarak da boy göstermeye başlamış.
  • uzakdoğunun parlayan yıldızı...
  • ya bu bebeğimsinin geniş omuzlarına baktığınızda boyunu 1.90 falan sanıyorsunuz ama düşündüğümüz kadar uzun boylu değil. (boyu 1.82 imiş) bu yıl askerden dönüyor umarım güzel bir projeyle yıl sonuna doğru tekrar görürüz kendisini. ben şahsen özledim.
  • gülüşlerinin tadı damağımda kaldı bu yaşta fangirl oldum cidden oldum.
  • gercekten jest ve mimiklerini aşırı derecede beğendiğim nadir oyunculardan kendisini hayranlıkla izliyorum...