şükela:  tümü | bugün
  • jigolo olma hali..
  • fahiseligin erkekler tarafindan yapildiginda aldigi isim.
  • delikli tas yerde durmaz sozunden yola cikarak bunlarin yerde kalan modellerine sex hizmeti veren kisi/kisilerin icra ettigi meslek.
  • bildiğimiz orospuyken cinsiyetlerinden dolayı (errrrrrrkek) hizmet verdikleri kesimin aşağılandığı meslek. hatun kişi para karşılığı seks yapıyorsa fahişedir aşağılanandır. ama bu mesleği icra eden kişi bir penis sahibi ise ve bu muhteşem! uzva sahip olmayanlarla birlikte olmak için para alıyorsa ne olur: jigolo. aşağılanan ise müşteri kitlesi. adam, yaşlı çirkin zengin ve tatminsiz karılara - çok affedersiniz- sokma tahammül kapasitesine sahip haliyle de bu ulvi görev karşılığı bir miktar nakdi alan-hakeden kişi olarak görülüyor.
    neymiş: para karşılığı sekste ahlaksız olan hep kadınmış, ataerkil düzende ata kesiminin üyesiysen vücudunu satman bile övünç kaynağı olabilirmiş.
  • (bkz: rentboy)
  • orospuluktan daha kötüdür. zira müşteriler genelde yaşlı olur.
    her genç, bir ara müşterilerin full 30-40 yaşında bakımlı taş gibi bayanlar olacağını hayal edip bu mesleğe heves eder.
    ama gerçekler acı, büzüşük ve yımışaktır.
  • meraklısı için tesis mevcuttur:

http://www.jigolomen.net/basvuru-yap.asp
  • sözlükçü yiğitlere süslü maillerde para teklif ederek yaptırılmaya çalışılan meslek.işte o hain mail; http://img683.imageshack.us/f/jigo.jpg/
  • üniversite yıllarımda bir ara yaptığım enteresan bir meslek.

ev arkadaşım araba kiralamış ve kaza yapmıştı. baya yüklü bir senet imzalatmışlar. durumu da yoktu. el birliği ile ödeme kararı aldık. sonra bize birileri ile tanıştığından bahsetti. önce hık mık ettik ama sonra deneyelim bakalım dedik. değişiklik olur diye ne olduğunu bilmeden birileri ile görüşmeye gittik. olay şu ki jigololuk çok profesyonel bir meslek. önce şık ve karizmatik adamlardan her türlü ders alıyorsunuz. sonra da size müşteri ayarlıyorlar. müşteri ile para konusunu onlar hallediyor. müşteri ile bu tür şeyleri konuşmak yasak. özel hayatlarını, kimliklerini vs. orda burda anlatmak yasak. zaten sıkıyorsa yapın.

jigoloya ihtiyaç duyan her tür kadına rastlamak mümkün. gayet güzel ve kültürlü hatunlar da var, güzel olmayan ve yaşlılar da. diğer yanda saygın kadınlar, evli ve eşiyle geniş hayatlar yaşayan kadınlar da var. genel itibariyle erkeklerin hayatlarına karışmasını istemediklerinden jigoloja ihtiyaç duyuyorlar.

jigoloların hatun seçme şansı var. şu şu tiplerle sevişmek istemiyorum derseniz sizi müşteriye önermiyorlar. onları incitmemek adına. ama her tür müşteri ile sevişmek istiyorsanız primleriniz de normalde kazandığınızın çok çok üstünde oluyor. yani sadece güzel hatunlarla yatayım mantığında iseniz çok cüzi bir ücret alıyorsunuz. müşteri memnun kalmazsa iş almanız da zorlaşıyor.

müşterilerinizle bir yerlerde karşılaşırsanız tanımıyor gibi davranmanız mecburi. onların da sizin de aracılar dışında birlikte olduğunuz tespit edilirse iki tarafın da başı büyük belaya girer. ama bu tip olaylar bu profesyonel dünyada pek yaşanmıyor.

müşterilerin dikkat çekici ortak noktası çok kültürlü insanlar. bakımlı insanlar. size para veriyorlar diye pislik muamelesi yapmıyorlar. bu duruma ister istemez saygı duyuyor ve onları anlamaya başlıyorsunuz.

enteresan seks partilerine katılabiliyorsunuz. birçok kadın arkadaş grupları eğlencesine jigolo çağırıp seks partisi yapabiliyor.

işi aracı size devrettiğinde size şartları söylüyor. müşteri ile buluşunca size baştan söylenmeyen bir şey yapmanızı beklerse yapmama hakkına sahipsiniz. yaparsanız bahşişiniz bol olabilir.

ülkede pek bilinmeyen ama olan, hem de çok profesyonelce icra edilen; yurtdışında ise çok yaygın bir meslek.*
  • hiç anlamadığınız bir anda, bir anda düşebileceğiniz korkunç durum.

bugün arkadaşlarımın gözünde eriştiğim durum, dumur. şöyle ki, çeşitli ortamlardan edindiğim bir ablam kendisini aşti'ye bırakmamı rica etti. ben de "ama benim arabam yok ki" dedim. kadıncağız da "benim arabayla gideriz. sonra sen devam edersin ben gelince de geri getirirsin" dedi. ben de "tamam" dedim. gittim evine. bavullarını taşıdım arabaya. arabayı aldık yola koyulduk. geriye döndüm. geçerken yol üstündeki arkadaşlara uğradım. hoşbeş muhabbet.

+kanka araba yapmışız.
    -yok olum ne arabası la. bi abla vardı da onu bıraktım aşti'ye. sonra da arabasını getirdim işte 1 hafta falan bende durucak.
    +lannn yoksa.
    -la susun olum ya. ne alakası var. abla diyom aq.
    +olum... manyak mısın lan. jigolo olmuşsun lan sen.
    - ya olum saçmalamayın ya.
    +harçlık da veriyor mu la sana?
    -olum harbi saçmalıyonuz ha.
    +la salak ne cesaret aldın arabayı. babana ne diyecen?
    -hık... mık...
    +senin peder dengesiz. anlamaz o. hahaha
    -harbiden anlamaz lan. lan ben jigolo oldum olum lan.