• enter the dragon'la tanınıp sevilmiş sempatik afro. enter the dragon'dan sonra keşfedilip bir çok karate filminde oynamıştır, zaten en iyi filmi de, az görünmü$ olsa da bu filmdir.

blax furyası sona erdikten sonra kaybolup gitmiştir.

bayağı estetik bir adamdı. black samurai'diye de bilinir, black belt jones isminde ünlü bir filmini de ben izlemiştim.
  • (bkz: gene kelly)
  • (bkz: jill kelly)
  • kısa boylu, saçları dökülmeye yüz tutmuş, lakin hayatımda gördüğüm en çalışkan oyun kurucularındandır. buffalo bills'in 90'larda getirdiği muhteşem no-huddle offense'ini başarıyla yürütmüştür. tabii mumu superbowl'a kadar yanmıştır. toplam 4 olmak üzere en çok superbowl kaybeden oyun kurucudur. acırım kendisine.
  • ilk super bowl'unu* öyle siktiriboktan bir şekilde kaybetmiştir ki, kariyerinin arkasından ne kadar ağlasa azdır. önce savunma 3 tane third down versin, sonra da adamın field goal'ü tutturamasın. sonra da 3 sene üst üste super bowl'a girip hiçbirini kazanama. gerçi iyi olmuş, sen misin bizim raiders'ı 51-3 gibi eşşeğin gözü bir skorla yenen.
  • hayatını kaybetmiştir. toprağı bol olsun
  • 2013'te ölen ünlülere bakarken denk geldiğim afro. '46 doğumluymuş ve kanserden vefat etmiş. tv'de görünce tekken'deki eddie'ye benzetirdim ve esin kaynağı olduğunu düşünürdüm. aslında o eddie değilmiş tiger'mış. en azından bunu öğrendik. her neyse. konu "eskiler" olunca "toprağı bol olsun"'la geçiştirilmiyor. enter the dragon'da iyiydi. başka filmlerde de görünmüştü. onların adlarını hatırlayamıyoruz. ama izlemişizdir...
  • funky cops taki zenci polisin kendisinden ilham alınarak yaratıldığını düşündüğüm aktör.
  • bugünlerde tekrar kanserle savaşan eski buffalo bills quarterbacki. kendisi daha önce iki defa yenmişti kanseri, umarım bu sefer de alt eder. kendisine acil şifalar diliyoruz.
  • dun aksamki espy odul toreninde jimmy v perseverance odulune layik gorulmus buffalo bills efsanesi eski qb. kendisini sahneye 1983 draft sinifindan arkadaslari iki efsane qb john elway ve dan marino davet etti. kollarinda iki kiziyla beraber sahneye cikti ve muthis bir konusma yapti.

maalesef cene kanseriyle olan savasinda cenesinin bir bolumu alinmis, ust dislerini kaybetmis, konusurken zorluk cekerek konusuyordu ancak dun gecenin tartismasiz galibi oydu. adam iki kizindan sonra dogan, 4 aylikken yakalandigi krabbe hastalığıyla 8.5 yasina kadar yasayabilen oglu hunter'i unutmadi. destekcisi kizlarina ve esine olan askini bir kez daha tekrarladi. dinlerken gozleri dolmayan insan degildir.

"make a difference today for someone who is fighting for their tomorrow!"
hesabın var mı? giriş yap